February 9, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Zwiększaj strumienie przychodów dzięki dostępności sieci i zgodności

1 na 4 osoby w United states of america żyje z jakimś rodzajem niepełnosprawności. Ponieważ konsumenci są teraz on the net częściej niż w poprzednich latach, strony internetowe Twoich klientów muszą być dostępne dla wszystkich.

To nie tylko kwestia zgodności z Ustawą o Niepełnosprawnych Amerykanach (ADA) i Wytycznymi dotyczącymi dostępności treści internetowych (WCAG). To także dobry biznes — ponieważ dostępność sieci może zapewnić lepsze wyniki i poprawić optymalizację pod kątem wyszukiwarek.

Dołącz do panelu liderów agencji, zgodności i osób niepełnosprawnych, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak dostępność sieci może działać w Twojej agencji i Twoich klientach.

Zarejestruj się już dziś na „Agencje: Zwiększaj strumienie przychodów dzięki dostępności i zgodności w sieci,” przedstawione przez accessiBe.


O autorze

Cynthia Ramsaran jest dyrektorem ds. treści niestandardowych w firmie Third Doorway Media, wydawcy Search Motor Land i MarTech. Wielokanałowy gawędziarz z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w redagowaniu/treści marketingu, Cynthia specjalizuje się w marketingu, technologii, finansach, produkcji i grach.