February 6, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

ZoomInfo Partnerzy z pewnością sprzedaży

ZoomInfodostarczający oprogramowanie, dane i dane analityczne na rynek, współpracujący z Zaufanie do sprzedaży, firma specjalizująca się w przyspieszaniu karier sprzedażowych, aby rozszerzyć swoją globalną sieć. Nowe partnerstwo umożliwia specjalistom ds. przychodów w Wielkiej Brytanii i na całym świecie korzystanie z rozwiązań sprzedażowych ZoomInfo i wiodącej pozycji w zakresie przestrzegania prywatności danych.

Dzięki partnerstwu sieć liderów sprzedaży i marketingu Sales Confidence pozycjonuje ZoomInfo w celu rozszerzenia swojej oferty produktów i danych, aby dostosować się do potrzeb obecnych i przyszłych klientów europejskich. Pozwoli to również ZoomInfo wykorzystać swoją pozycję lidera w zakresie prywatności i zgodności, edukując zespoły sprzedaży i marketingu w zakresie zmieniających się przepisów dotyczących prywatności na całym świecie, takich jak RODO w Europie.

„Cieszymy się, że możemy współpracować z Sales Confidence i dzielimy się naszą wizją doskonalenia specjalistów ds. sprzedaży i wyposażania ich w celu zwiększenia przychodów” – powiedział w oświadczeniu Ray Mariano, starszy wiceprezes ds. przychodów międzynarodowych w ZoomInfo. „Nadal inwestujemy w Europie, rozszerzając ten rynek za pomocą najlepszych danych, narzędzi, spostrzeżeń i technologii w zintegrowanej platformie, aby pomóc w efektywnym wejściu na rynek”.