February 9, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Wyniki dorocznego i walnego zgromadzenia Xanadu

Treść artykułu

TORONTO, 15 lipca 2022 r. (World NEWSWIRE) — Xanadu Mines Ltd (ASX: XAM, TSX: XAM) (Ksanadu albo Firma) ogłasza wyniki corocznego walnego zgromadzenia akcjonariuszy („Spotkanie„) Spółki w dniu 17 maja 2022 r. Wszystkie sprawy przedstawione do zatwierdzenia na Zgromadzeniu przez kierownictwo Spółki zostały należycie zatwierdzone i zatwierdzone, w tym:

(i) Ponowny wybór Michele Muscillo na dyrektora
(ii) Raport o wynagrodzeniach
(iii) Ratyfikacja uprzedniej emisji akcji w dniu 1 marca 2022 r. oraz
(iv) Przyznanie opcji panu Colinowi Moorheadowi.

Treść artykułu

Dalsze szczegóły dotyczące spraw, nad którymi głosowano na Zgromadzeniu, można znaleźć w materiałach na Zgromadzeniu Spółki, w tym w okólniku informacyjnym zarządu z dnia 20 kwietnia 2022 r., dostępnym na profilu Spółki SEDAR pod adresem www.sedar.com. Spółka złożyła również sprawozdanie z wyników głosowania nad wszystkimi uchwałami podjętymi na Zgromadzeniu SEDAR o godz www.sedar.com.

O kopalniach Xanadu

Xanadu jest notowaną na ASX i TSX spółką Exploration działającą w Mongolii. Dajemy inwestorom ekspozycję na ważne na całym świecie odkrycia miedzi i złota na dużą skalę oraz tani wzrost zapasów. Xanadu utrzymuje portfel projektów eksploracyjnych i pozostaje jednym z niewielu młodszych odkrywców na ASX lub TSX, którzy kontrolują znaczące na całym świecie złoże miedzi i złota w naszym flagowym Projekcie Charmagtai. Aby uzyskać informacje na temat Xanadu odwiedź: www.xanadumines.com.