February 9, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Why Shiba Inu (SHIB) Is Surging 17% Today

Shiba Inu (SHIB) wzrósł o 17,3% w ciągu 24 godzin do 0,0000096 USD w czasie prasy we wczesnych godzinach porannych w środę.

Zyskał obok znanych monet memów, w tym perednicy Dogecoin DOŻA/USD, który wzrósł o 6,1%. Globalna kapitalizacja rynkowa kryptowalut spadła o 0,9%.


Wyniki cenowe Shiba Inu (SHIB)
Ramy czasowe Zmiana % (+/-)
24 godziny 17,5%
24-godzinny przeciwko Bitcoin BTC/USD 18,4%
24-godzinny przeciwko Ethereum ETH/USD 17,3%
7 dni 21,8%
30 dni -19,9%

YTD-wydajność

-72%

Zobacz też: Najlepsze karty debetowe kryptowalut

Czynniki SHIB

  • Według Cointrendz, SHIB była jedną z najczęściej wymienianych monet na Twitterze w czasie prasy. Trzy najczęściej wymieniane monety to Bitcoin, Ethereum i Cardano
  • SHIB również zyskał popularność wśród inwestorów detalicznych na Stocktwits w czasie publikacji prasy. Moneta mema była również widoczna na CoinGecko
  • Według danych CoinMarketCap 24-godzinny wolumen obrotu dla SHIB wzrósł aż o 615,7% do 1,7 miliarda dolarów
  • Dane Coinglass wskazują, że SHIB o wartości 5,44 miliona dolarów zostało zlikwidowane w ciągu 24 godzin, ponieważ cena tokena opartego na Ethereum wzrosła

Buzz buduje wokół rozwoju

Główny programista SHIB Shytoshi Kusama powiedział w niedawnym tweecie, że „sprawy idą całkiem dobrze na wszystkich frontach”.

„W ciągu najbliższych kilku tygodni zaczniesz dostrzegać, nad czym pracowaliśmy, przynosząc efekty, kiedy Shib (i świat) najbardziej tego potrzebuje”.

Efekt oparzenia?

Shibburn.com zauważył, że w ciągu ostatnich 24 godzin spalono łącznie 580,64 miliona tokenów SHIB w ramach 51 transakcji.

Przelew piżmowy

Wzrost SHIB odbywa się równolegle z Dogecoin. We wtorek, Tesla Inc TSLA CEO Elon Musk powtórzył poparcie dla DOGE.

„Tesla akceptuje DOGE za niektóre towary, a SpaceX zrobi to samo i zamierzam osobiście wspierać Dogecoin” – powiedział Musk na Forum Ekonomicznym w Katarze w Doha.

SHIB w sieci

Wzrost cen SHIB nie pozostał niezauważony na Twitterze kryptowaluty, gdzie jego zwolennicy dzielili się memami.

Czytaj dalej: „Bóg nienawidzi NFT”, Vitalik Buterin to „Antychryst”: Dziwaczny „protest” odbywa się poza miejscem NFT.NYC