February 6, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Weekendowe ulubione – Search Eye, StreamAlive, Bulk UTM Generator

Mój weekendowy post na blogu obejmuje publikowanie linków do kilku narzędzi lub świetnych treści, na które natknąłem się w ciągu tygodnia.

Nie zagłębiam się w znaleziska, ale zachęcam do ich sprawdzenia, czy brzmią ciekawie. Zdjęcie w poście jest ulubionym na tydzień ze źródła internetowego lub zdjęciem, które zabrałem tam w drodze.

  • Szukaj oka – Tworzenie linków właśnie stało się dużo łatwiejsze. Look for Eye wyśle ​​e-maile z Twoimi spersonalizowanymi możliwościami budowania linków z popularnych i zaufanych witryn. Następnie, gdy zobaczysz odpowiednią dla siebie możliwość, płać tylko wtedy, gdy publikujesz.
  • StreamAlive – StreamAlive to platforma, która zamienia wirtualne spotkania w wizualne doświadczenia. Teraz możesz zobaczyć, gdzie są Twoi widzowie, jak się czują i jak bardzo są zaangażowani – wszystko w czasie rzeczywistym.
  • Terminus zbiorczy generator UTM – Jeśli kiedykolwiek próbowałeś ręcznie tworzyć kilka UTM na raz, wiesz, jak bardzo może to być czasochłonne. Generator zbiorczy UTM Terminus to doskonałe narzędzie do projektowania spójnej strategii UTM. Wykonuje również zadanie generowania wszystkich UTM naraz.

To są moje ulubione weekendy Bardzo chciałbym usłyszeć o niektórych z was – Tweet me @taśma klejąca

Jeśli chcesz sprawdzić więcej weekendowych ulubionych, znajdziesz je tutaj.

Bezpłatny e-ebook
7 kroków do skalowania praktyki konsultingowej bez dodawania kosztów ogólnych

Sieć konsultantów ds. marketingu taśm klejących pomogła mi rozwinąć działalność o ponad 40% w ciągu ostatnich 12 miesięcy. ~ Michael Quinn – Agencja Michael Quinn, Fargo, ND