January 29, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Weekendowe ulubione — przeskok ekranu, przewodnik po stylu pisania UX, aplikacja szprychowa

Mój weekendowy write-up na blogu obejmuje publikowanie linków do kilku narzędzi lub świetnych treści, na które natknąłem się w ciągu tygodnia.

Nie zagłębiam się w znaleziska, ale zachęcam do ich sprawdzenia, czy brzmią ciekawie. Zdjęcie w poście jest ulubionym na tydzień ze źródła internetowego lub zdjęciem, które zabrałem tam w drodze.

  • Skok ekranu – Następny poziom na Twojej stronie. Display screen Leap to narzędzie do interakcji na żywo, które umożliwia udostępnianie ekranu lub publikowanie wideo na żywo w witrynie. To, co jest doskonałe w Display screen Leap, to to, że nie potrzebujesz żadnej wiedzy na temat kodowania, aby pracować z produktem po prostu skopiuj i wklej wcześniej napisany kod.
  • Przewodnik po stylu pisania UX – Badania pokazują, że ludzie zachowują się inaczej podczas czytania on the web a inaczej w formie drukowanej. Dlatego Nielson Norman Team stworzyła 10 przewodnik, aby pomóc Ci pisać i organizować treści dla odbiorców online.
  • Przemówił – Jedyny asystent spotkań on the web, jakiego kiedykolwiek będziesz potrzebować. Spoke robi wszystkie notatki i zapamiętuje twoje spotkania, dzięki czemu możesz skupić się na byciu obecnym. Dostępna jest również darmowa wersja.

To są moje ulubione weekendy Bardzo chciałbym usłyszeć o niektórych z was – Tweet me @taśma klejąca

Jeśli chcesz sprawdzić więcej weekendowych ulubionych, możesz je znaleźć tutaj.

Bezpłatny e-e-book
7 kroków do skalowania praktyki konsultingowej bez dodawania kosztów ogólnych

Sieć konsultantów ds. marketingu taśm klejących pomogła mi rozwinąć działalność o ponad 40% w ciągu ostatnich 12 miesięcy. ~ Michael Quinn – Agencja Michael Quinn, Fargo, ND