January 28, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Weekendowe ulubione – Linkgraph, Wordable, Invision

Mój weekendowy put up na blogu obejmuje publikowanie linków do kilku narzędzi lub świetnych treści, na które natknąłem się w ciągu tygodnia.

Nie zagłębiam się w znaleziska, ale zachęcam do ich sprawdzenia, czy brzmią ciekawie. Zdjęcie w poście jest ulubionym na tydzień ze źródła internetowego lub zdjęciem, które zabrałem tam w drodze.

  • Linkgraph – Asystent treści Search engine optimisation Linkgraphs pomaga pisać lepsze treści, przy mniejszej liczbie pracowników, w krótszym czasie. Ich system oparty na sztucznej inteligencji zawiera nawet planer treści i funkcję sugestii wewnętrznych linków, co odróżnia ją od konkurencji.
  • Słowny – Jeśli piszesz swoje treści w Dokumentach Google i masz witrynę WordPress, powinieneś poważnie przyjrzeć się temu narzędziu. Po skonfigurowaniu integracji możesz przesłać swoje treści do prasy za pomocą kilku prostych kliknięć, oszczędzając mnóstwo czasu.
  • Inwizja – Wiecie, że uwielbiam dobre narzędzie do zarządzania projektami i zespołem. Invision pomaga zespołom współpracować bardziej naturalnie w trybie on the net. Ma również wbudowane szablony do takich rzeczy, jak burza mózgów i plany spotkań, a także integracja Loom, co może być bardzo pewne dla wielu osób.

To są moje ulubione weekendy Chciałbym usłyszeć o niektórych z was – Tweet me @taśma klejąca

Jeśli chcesz sprawdzić więcej weekendowych ulubionych, możesz je znaleźć tutaj.

Bezpłatny e-e book
7 kroków do skalowania praktyki konsultingowej bez dodawania kosztów ogólnych

Sieć konsultantów ds. marketingu taśm klejących pomogła mi rozwinąć firmę o ponad 40% w ciągu ostatnich 12 miesięcy. ~ Michael Quinn – Agencja Michael Quinn, Fargo, ND