February 9, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Weekendowe ulubione — jak profesjonalnie mówić, Ruttl, Cloud API

Mój weekendowy put up na blogu obejmuje publikowanie linków do kilku narzędzi lub świetnych treści, na które natknąłem się w ciągu tygodnia.

Nie zagłębiam się w znaleziska, ale zachęcam do ich sprawdzenia, czy brzmią ciekawie. Zdjęcie w poście jest ulubionym na tydzień ze źródła internetowego lub zdjęciem, które zabrałem tam w drodze.

  • Jak profesjonalnie mówić – Jeśli kiedykolwiek próbowałeś pisać e-mail do pracy i wiesz, co chcesz powiedzieć, ale nie jesteś do końca pewien, jak to powiedzieć. Cóż, teraz masz rozwiązanie. To jest przewodnik po codziennych „profesjonalnych” interakcjach (tylko żartuję, spróbuj na własne ryzyko).
  • Ruttl – Działa jako cyfrowa tablica do recenzji witryn internetowych, śledzenia błędów, recenzji aplikacji, adnotacji do plików PDF i obrazów oraz wielu innych. Ruttl to nowy rodzaj narzędzia do zbierania opinii o witrynie, które tworzy wspaniały zespół i doświadczenie użytkownika.
  • Cloud Eyesight API – Cloud Eyesight API to narzędzie firmy Google, które pozwala przesłać obraz i zobaczyć zalecane adnotacje do obrazu. Jest to bardzo przydatne przy oznaczaniu obrazów cyfrowych lub poprawianiu Search engine marketing.

To są moje ulubione weekendy Bardzo chciałbym usłyszeć o niektórych z was – Tweet me @taśma klejąca

Jeśli chcesz sprawdzić więcej weekendowych ulubionych, możesz je znaleźć tutaj.

Bezpłatny e-reserve
7 kroków do skalowania praktyki konsultingowej bez dodawania kosztów ogólnych

Sieć konsultantów ds. marketingu taśm klejących pomogła mi rozwinąć działalność o ponad 40% w ciągu ostatnich 12 miesięcy. ~ Michael Quinn – Agencja Michael Quinn, Fargo, ND