January 29, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Weekendowe ulubione – Humaaans, CanIRank, wideo autorstwa CoPilot AI

Mój weekendowy put up na blogu obejmuje publikowanie linków do kilku narzędzi lub świetnych treści, na które natknąłem się w ciągu tygodnia.

Nie zagłębiam się w znaleziska, ale zachęcam do ich sprawdzenia, czy brzmią ciekawie. Zdjęcie w poście jest ulubionym na tydzień ze źródła internetowego lub zdjęciem, które zabrałem tam w drodze.

  • Humaowie – Nowy projekt Pabla Stanleya — bezpłatna biblioteka ilustracji, która zawiera w pełni konfigurowalnych ludzi! Istnieje prawie nieskończona ilość zasobów do miksowania i dopasowywania, dzięki czemu możesz stworzyć prawie każdego człowieka, jakiego tylko chcesz.
  • CanIRank – Jeśli korzystasz z narzędzia Web optimization, ilość danych wyjściowych może być przytłaczająca. CanIRank jest inny — platforma jest obsługiwana przez sztuczną inteligencję, więc zapewnia dane i praktyczne rekomendacje.
  • Wideo autorstwa CoPilot AI – Online video by CoPilot AI ułatwia tworzenie spersonalizowanych filmów na dużą skalę. Dzięki temu nowemu produktowi możesz nagrywać fragmenty, a wideo przez CoPilot AI będzie edytować, łączyć i przetwarzać wszystkie filmy za Ciebie.

To są moje ulubione weekendy Bardzo chciałbym usłyszeć o niektórych z was – Tweet me @taśma klejąca

Jeśli chcesz sprawdzić więcej weekendowych ulubionych, znajdziesz je tutaj.

Bezpłatny e-ebook
7 kroków do skalowania praktyki konsultingowej bez dodawania kosztów ogólnych

Sieć konsultantów ds. marketingu taśm klejących pomogła mi rozwinąć działalność o ponad 40% w ciągu ostatnich 12 miesięcy. ~ Michael Quinn – Agencja Michael Quinn, Fargo, ND