January 29, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Vlog, odcinek #179: Jaimie Clark kontra Jon Clark

Jaimie Clark kontra Jon Clark – kto jest lepszym SEO

Jaimie i Jon Clark przyszli z wizytą i wszyscy rozmawialiśmy o Website positioning i nie tylko. Jaimie Clark jest wiceprezesem ds. Search engine optimisation w Centerfield, wcześniej była szefem Seo w Wirecutter, firmie New York Instances. Jon Clark prowadzi własną firmę, Przenoszenie informacji o ruchu i wcześniej zajmował się Seo w niektórych dużych firmach.

W każdym razie najpierw przycisnąłem ich do siebie w grze o ciekawostki Website positioning – zgadnij, kto wygrał?

Pytania dotyczące ciekawostek zawierały odpowiedzi od Matta Cuttsa, Vanessy Fox, Panda vs Penguin, plików zrzekających się, aktualizacji Medic, nowych zapytań, Johna Muellera, Danny’ego Sullivana, Gary’ego Illyesa, Ginny Marvina, Daniela Waisberga, Paula Haahra, Urchin, Androida, YouTube, Fitbit , Apple, linki tytułowe a tagi tytułowe, autorstwo, autorytet domeny, RankBrain, Eat, YMYL i inne.

Mam nadzieję, że podobał ci się ten, przynajmniej dla mnie była to świetna zabawa. Ale w drugiej części przechodzimy do prawdziwego wywiadu.

https://www.youtube.com/enjoy?v=JPvpxEX5Pc4

Możesz zasubskrybować nasz kanał YouTube przez klikając tutaj więc nie przegapisz następnego vloga, w którym przeprowadzam wywiady. Mam zaplanowaną fajną listę wywiadów z Seo i SEMS, z których wielu nie chcesz przegapić – i obiecuję, że z czasem będę ulepszać te vlogi. Jeśli chcesz wziąć udział w rozmowie kwalifikacyjnej, wypełnij 10 formularz, podając swoje dane.

Dyskusja na discussion board Youtube.