February 9, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

The ROI of Content Maximization

Studium przypadku dotyczące maksymalizacji treści w działaniu i uzyskanego zwrotu z inwestycji.

Tworzenie skutecznych, skutecznych treści wymaga czasu — i to dużo. Chcesz opublikować spektakularny 1000-wyrazowy wpis na blogu? Odłożyć na bok nie mniej niż trzy godziny za zadanie jej napisania. Myślisz o stworzeniu kompleksowej białej księgi? Lepiej zablokuj swój harmonogram na znacznie dłuższy pas startowy.

Dlaczego więc poświęcamy tyle czasu i energii na tworzenie treści, jeśli wymaga ona tak dużej ilości TLC? Na rynku cyfrowym jest to fantastyczny sposób na osiągnięcie szeregu celów marketingowych, od budowania marki po zwiększanie zysków. Bez treści ograniczasz swoje możliwości, a żadna firma nie może sobie na to pozwolić.

Jednak tworzenie treści to tylko wierzchołek góry lodowej. Raz napisane, zaprojektowane i opublikowane, nie powinno być pozostawiane samym sobie w stylu „ustaw i zapomnij”. Zamiast tego treść zasługuje na wykorzystanie w ramach kompleksowej strategii maksymalizacji zwrotu z inwestycji w material marketing and advertising. Ale czym jest dobry zwrot z inwestycji w marketing na podstawie treści, jakie rodzaje strategii maksymalizacji istnieją i jak można śledzić zwrot z inwestycji w promoting z działań związanych z tworzeniem treści B2B? Poniżej omówimy, co oznacza maksymalizacja treści, jakich strategii maksymalizacji używamy my i nasi klienci oraz jaki zwrot z inwestycji w written content advertising and marketing widzieliśmy w 2021 roku z naszych wysiłków na rzecz maksymalizacji i optymalizacji.

Zawsze będziesz musiał wymyślać nowe pomysły na swoje treści, aby pozostać trafnym dla odbiorców, ale nie musisz tego robić w przypadku każdej tworzonej treści. Pobierz bezpłatną, dostosowywaną mapę zawartości, aby dowiedzieć się więcej.

Pobierz swoją konfigurowalną mapę treści

Tajniki i tajniki maksymalizacji treści

Porozmawiajmy o Twoich treściach pod kątem bycia pojazdem. Twój przebieg zależy od wielu czynników, w tym od tego, jak mądrze jeździsz i jak go utrzymujesz.

Maksymalizacja treści to ogólny proces mający na celu wyciśnięcie największej wartości („przebiegu”) z każdej publikowanej treści. Bez maksymalizacji treści masz mniejsze szanse na przebicie się przez internetowy bałagan konkurencyjnych wiadomości. Nigdy o tym nie zapominaj 70 milionów postów na WordPressie pojawiają się co miesiąc. Aby Twój wizerunek był widoczny, potrzebujesz mocy maksymalizacji treści.

Bez wątpienia znasz co najmniej jedną z trzech ogólnych taktyk marketingowych, które składają się na maksymalizację treści: dystrybucja treści, zmiana przeznaczenia treści i optymalizacja treści. Dystrybucja treści obejmuje rozproszenie treści w wielu kanałach. Zmiana przeznaczenia treści to sztuka recyklingu treści do różnych formatów. Optymalizacja treści obejmuje wszystkie aktualizacje i zmiany związane z Seo, które wprowadzasz, aby zapewnić, że Twoje treści pozostaną wiecznie zielone lub istotne.

Taktyka strategii maksymalizacji treści

Jak możesz sobie wyobrazić, Twoje wysiłki na rzecz maksymalizacji treści mogą iść w dziesiątkach różnych kierunkach. Na przykład możesz udostępniać swoje treści w mediach społecznościowych aktywnym grupom i społecznościom, których jesteś częścią. To spełniłoby niektóre z Twoich celów dystrybucji treści i rozszerzyło Twój zasięg.

Innym przykładem maksymalizacji treści jest wyciąganie przekąskowych smakołyków z większych kreacji o długiej formie, takich jak arkusze sprzedażowe lub elementy przywództwa myślowego. Kawałki treści o niewielkich rozmiarach mogą być dostarczane on-line, wysyłane w biuletynach lub wplecione w wiadomości e-mail do generowania leadów.

Potrzebujesz więcej wskazówek, jak zmaksymalizować wartość i zasięg swojego articles marketingu?

Pobierz przewodnik po efektywnej dystrybucji treści

W celu optymalizacji treści nie możesz zrobić nic lepszego niż użycie narzędzia takiego jak Moz do identyfikacji docelowych słów kluczowych. Po zidentyfikowaniu te słowa kluczowe mogą służyć jako podstawa do liftingu treści i nowych tematów treści.

Ale czy maksymalizacja treści naprawdę pomaga? stworzyć atrakcyjny zwrot z inwestycji? Absolutnie. Bez względu na cele biznesowe — rating słów kluczowych, pozyskiwanie klientów, umożliwianie sprzedaży — możesz zapewnić swojej firmie przewagę, gdy postrzegasz treść jako coś więcej niż jednorazowe doświadczenie.

Maksymalizacja treści: studium przypadku w działaniu

W Influence & Co. tak bardzo zależy nam na maksymalizacji treści, że regularnie ją stosujemy. Zapoznaj się z naszym raportem o stanie mediów cyfrowych z 2021 r. Co roku aktualizujemy raport, aby odzwierciedlić nowe dane i fashionable w branży. To jeden z największych projektów contentowych, jakie produkujemy regularnie. W związku z tym zwracamy na nią uwagę, na jaką zasługuje, włączając w to burze mózgów, które mają na celu maksymalizację treści, aby zwiększyć jej wartość wewnętrzną i zwrot z inwestycji.

Jakie kroki podjęliśmy, aby nasz raport o stanie mediów cyfrowych z 2021 r. był skuteczny? Z punktu widzenia dystrybucji rozmawialiśmy o tym bez przerwy w mediach społecznościowych, w naszych biuletynach, w naszej korespondencji korporacyjnej oraz nawet w komunikacie prasowym. W trybie offline omawialiśmy raport na grupach i spotkaniach networkingowych oraz partnerskich.

Na tym jednak nie poprzestaliśmy. Pobraliśmy z raportu przekonujące migawki i przekształciliśmy je w treści o niewielkich rozmiarach, w tym karuzele mediów społecznościowych, filmy i interaktywne ankiety. Dodatkowo przerobiliśmy temat dla elementów współtwórców, takich jak artykuł HubSpot ”Czego redaktorzy chcą od współtwórców gościnnych w 2021 r. [New Data].” My także zbudowałem webinarium wokół naszych ustaleń.

To pozostawiło optymalizację. Każdego roku optymalizujemy nasze wydania „State of Digital Media”, aby odzwierciedlić pojawiające się badania i fashionable. To nie tylko ponownie angażuje kontakty, które pobrały go w poprzednich latach, ale także daje innym czytelnikom powód, aby dowiedzieć się, jak ulepszyć swoje strategie dotyczące treści, korzystając z naszych świeżych danych w czasie rzeczywistym.

Oczywiście rodzi to duże pytanie: Jaki był wynik wszystkich naszych intensywnych inicjatyw na rzecz maksymalizacji treści? Oto odpowiedzi, według liczb:

3: Pozyskani nowi klienci.  146: Zdobyto nowe kontakty.  435: Łączna liczba pobranych plików.

Jesteśmy zadowoleni z naszego dotychczasowego zwrotu z inwestycji. W końcu, podczas gdy 146 nowych kontaktów niekoniecznie mówi, że są gotowi na rozmowy sprzedażowe, są na naszym radarze – a my jesteśmy na ich. W związku z tym są pielęgnowani na szczycie naszego lejka sprzedaży, dopóki nie będą gotowi do zaangażowania dostawcy treści marketingowych o pomoc w ich wysiłkach.

Nawet najskromniejszy wpis na blogu, rozpisany we wczesnych godzinach porannych, może stać się ziarnem, które rozkwitnie w poważne drzewo pieniędzy. Kluczem jest zrozumienie, jak ćwiczyć odpowiednią kombinację strategii maksymalizacji treści.

Chcesz dowiedzieć się więcej o maksymalizacji treści? Pobierz za darmo listy kontrolne poniżej!

Nowe wezwanie do działania