February 6, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

The Next Web Conference Amsterdam: Foreseeing the future of the web

przez Mélody Deunier-Lisene, Voys Telecom, ITWebAfryka Południowa (fragmenty opublikowane z oryginał)

Odbywające się co roku w Amsterdamie jest Następna konferencja internetowa, który gromadzi jedne z najbystrzejszych umysłów technicznych na świecie na intensywne dwa dni w czerwcu. Tim Berners-Lee, Natasha Chamuleau, Brian Solis, Edward Snowden, Meik Wiking i Mo Gawdat byli wśród ponad 200 prelegentów podczas wydarzenia w 2022 roku. Mélody Deunier-Lisene z Voys South Africa poszła w oszałamiający sposób zanurzyć się w przyszłość technologii cyfrowej.

Śmiało iść

W świecie, w którym wyrażenie „następna wielka rzecz” ma więcej mil niż foton z Wielkiego Wybuchu, „Następna sieć” jest szczególnie trafnym pseudonimem na konferencję poświęconą badaniu najbardziej zewnętrznych granic sieci. Czym a person są, co ujawniają, czy tam pójdziemy, kiedy i jak? Próby odpowiedzi na te pytania stanowią jedne z najbardziej ekscytujących badań, innowacji i wynalazków, jakie wyłaniają się obecnie z wielu najbardziej bystrych umysłów tej lub dowolnej epoki.

Obecnie doświadczamy technologicznego hiperrenesansu, w którym tak wiele zmienia się tak szybko, że może to być zarówno wyzwalające, jak i przerażające.

Brian Solis: Znany autor omawia swoją nową książkę Lifescale.

W górę, w górę i daleko

Kolejnym wyróżniającym się mówcą w The Next Web był Brian Solis. „Antropolog cyfrowy” i ceniony autor wypowiadał się z mocą o swojej nowej książce Lifescale:​​ Jak prowadzić bardziej kreatywne, produktywne i szczęśliwe życie w sposób zarówno prosty, jak i prawdziwy, który skłonił publiczność do kwestionowania własnych przeszkód w szczęściu i produktywności. Praca Solisa ma duży wpływ na wczesny krajobraz marketingu cyfrowego i społecznego.

Ostateczne granice

To może dość łatwo opisać cel konferencji The Up coming Website Convention jako całości. Dla każdego, kto boi się przyszłości lub boi się technologii, ta konferencja jest idealnym antidotum: rzadko kiedy tak wielu ludzi jest tak podekscytowanych nieodłącznym potencjałem technologii, aby przyszłość była zabawnym, wolnym i fascynującym miejscem.

Proszę przeczytać cały artykuł tutajoprócz podsumowań innych wyróżniających się mówców, w tym Mo Gawdat, Edward Snowden, Alisa Cohn i Jason Silva.