January 29, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Testy na Instagramie zamieniające filmy w Reels

Instagram eksperymentuje ze zmianą, która konwertuje posty wideo na platformie na Reels. W raporcie TechCrunch cytowano słowa rzecznika Meta: „Testujemy tę funkcję w ramach naszych wysiłków na rzecz uproszczenia i ulepszenia obsługi wideo na Instagramie”.

Niejasny jest wpływ, jaki będzie to miało na obecne filmy na Instagramie.

Analityk mediów społecznościowych Matt Navarra na Twitterze udostępnił zrzut ekranu i napisał: „Instagram robi teraz KAŻDY movie w rolkę”. Według doniesień medialnych, Instagram planuje zwiększyć zaangażowanie postów wideo poprzez eksperyment. Użytkownicy mogą dodawać muzykę i remiksować filmy do nowych rolek. Według raportu TechCrunch każdy może stworzyć remiks rolki przesłanej na konto publiczne.

Firma w swoim raporcie o zarobkach za I kwartał 2022 r. ujawniła, że ​​Reels stanowią ponad 20 procent czasu, w którym ludzie korzystają z Instagrama. Od tego czasu stawia duże na Reels. Dyrektor generalny Adam Mosseri w zeszłym roku powiedział, że Instagram nie jest już aplikacją do udostępniania zdjęć, a firma skupia się na filmach.

Opcja usuwania konta na Instagramie na iOS

Aplikacja mediów społecznościowych wprowadziła nową opcję umożliwiającą użytkownikom iOS usuwanie lub dezaktywację kont Instagram w aplikacji, aby zachować zgodność ze zaktualizowanymi wytycznymi Apple dotyczącymi przeglądu App Store. Wcześniej użytkownicy musieli logować się za pomocą przeglądarki internetowej lub telefonu komórkowego, aby usunąć lub dezaktywować konta.

Opublikowano dnia

01 lipca 2022