February 6, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Te 4 sprawdzone metody zmaksymalizują Twoje działania marketingowe

Powszechnie przyjmuje się, że niektórzy marketerzy nienawidzą „procesów” i że świetne pomysły nie mogą być zgodne ze sztywnymi harmonogramami, przepływami pracy lub strukturami. Jednak gdy marketerzy informują, że spędzają tylko 26% swojego tygodnia pracy na rzeczywistej pracy w marketingu, sposób, w jaki pracują marketerzy, musi się zmienić.

Dołącz do ekspertów Adobe i dowiedz się, jak upewnić się, że Twoja praca marketingowa jest strategicznie dostosowana, dzięki czemu możesz zmienić sposób jej realizacji.

Zarejestruj się już dziś na „4 sprawdzone metody maksymalizacji działań marketingowych” przedstawione przez firmę Adobe.


O autorze

Cynthia Ramsaran jest dyrektorem ds. treści niestandardowych w firmie Third Door Media, wydawcy Search Motor Land i MarTech. Wielokanałowy gawędziarz z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w redagowaniu/treści marketingu, Cynthia specjalizuje się w marketingu, technologii, finansach, produkcji i grach. Była scenarzystką/producentem dla CNBC.com i kierowała myślami dla KPMG. Cynthia pochodzi z Queens w stanie Nowy Jork i uzyskała tytuł licencjata i MBA na Uniwersytecie St. John’s.