January 29, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Swiggyman na koniu: Swiggy oferuje 5000 rupii, aby zidentyfikować swojego dostawcę, zabawne memy stają się wirusowe

Swiggyman na koniu: Nagranie, na którym chłopiec dostarczający jedzenie na koniu pośród deszczów Bombaju wywołał spore zainteresowanie w Internecie. Chłopiec dostarczający towar jest bardzo doceniany przez internautów za jego wielkie oddanie.

Swiggy wydał oświadczenie, szukając „Swiggymana na koniu” i stwierdził, że pomimo wykorzystania wszystkich swoich zasobów, nie mogą znaleźć mężczyzny. Swiggy uruchomił Polowanie na konia Swiggy-wide i jest gotów zapłacić 5K Swiggy Dollars każdemu, kto znajdzie jeźdźca z jego torbą. Po czym internet wypełniły się przezabawnymi memami i żartami.

Przechodząc do Twittera, swiggy opublikował wideo z podpisem „Ten konkretny koń”.

Wideoklip przedstawia mężczyznę siedzącego na koniu, niosącego na białym koniu torbę wysyłkową z monogramem na białym koniu w Bombaju. Wideo wywołało wiele zabawnych reakcji ze strony mieszkańców. Film otrzymał 66,9 tys. wyświetleń, 88 retweetów, 44 tweety z cytatami i 1029 polubień.

Swiggy sporządził listę kwestionariuszy, na które musi odpowiedzieć swiggyman. Swiggy chce poznać sedno tej historii i poprosił mieszkańców miasta o pomoc. Oprócz polowania na konie Swiggy-broad, firma wprowadziła w swojej aplikacji specjalny hołd dla „jeźdźca i jego wierzchowca”. Teraz, jeśli ktoś złoży zamówienie przez swiggy, klienci zobaczą ikonę jazdy konnej w swojej aplikacji.

Spójrz na publish tutaj: