January 29, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Spotkaj się z partnerem Diamond Solutions na targach Inbound 2022 • Lake One ®

Konferencja HubSpot Inbound powraca osobiście w 2022 roku. Lake A person będzie na miejscu na czas trwania wydarzeń i chciałby się połączyć na kawę lub drinka po tym, aby wspólnie z Tobą zaplanować, w jaki sposób można zintegrować to, co słyszysz na Inbound Twoje plany biznesowe na resztę 2022 r. i zmierzaj do 2023 r.

Jeśli chcesz znaleźć się w naszym kalendarzu, powiadom nas tutaj, a my sprawdzimy kilka tygodni przed wyjazdem do Bostonu i skoordynowaniem czasu na nawiązanie kontaktu.

To był wspaniały rok z naszymi przyjaciółmi z HubSpot., oto kilka naszych ulubionych atrakcji.

Lake Just one osiąga poziom partnera Diamond Solutions: Rozpoczęliśmy rok od ogłoszenia, że ​​osiągnęliśmy status Diamond Options. Aby osiągnąć position partnera w zakresie rozwiązań diamentowych, partnerzy muszą uzyskać i utrzymać certyfikację platformy oraz wykazaną wiedzę specjalistyczną. Poziomy są osiągane w oparciu o poziom sukcesu, jaki partnerzy osiągają dla swoich klientów.

HubSpot zawiera studium przypadku Lake A single: wcześniej tej wiosny byliśmy pokorni, że studium przypadku pojawiło się na HubSpot. Połączenie historii klienta i rozwoju, który widzieliśmy jako husband or wife HubSpot.

Przyjęto do programu akredytacji tylko na zaproszenie: tego lata ogłaszamy, że zostaliśmy przyjęci do programu akredytacji onboarding tylko na zaproszenie z HubSpot.