February 9, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Seven social media marketing tips for your business

6. Używaj odpowiednich narzędzi

Prowadzenie kanałów mediów społecznościowych może być czasochłonne. Na szczęście istnieje wiele narzędzi i aplikacji, które mogą pomóc, z których niektóre Joe uważa za krytyczne.

Narzędzie do planowania jest niezbędne. Pomoże to zaplanować zawartość z wyprzedzeniem, oszczędzając czas i wysiłek. Na rynku jest ich sporo, takich jak Loomly, Hootsuite i Meltwater. Dzięki temu możesz poświęcić kilka godzin na zaplanowanie całej zawartości na nadchodzący tydzień. Możesz dodać wszystkie swoje zdjęcia i zatwierdzoną kopię podczas jednej sesji, a to zaoszczędzi Ci ogromną ilość czasu”.

Śledzenie tego, co ludzie mówią o Tobie w mediach społecznościowych, pomaga również zespołom w uzyskiwaniu cennych, praktycznych spostrzeżeń.

„Konieczne jest zrozumienie sentymentu odpowiedzi na Twoje posty w mediach społecznościowych. Jeśli większość jest negatywna, wielu z was musi podjąć działania. Pomocne może być narzędzie do analizy nastrojów, takie jak Clarabridge lub Onalytica. Mogą również pomóc w słuchaniu w mediach społecznościowych, aby zrozumieć, co klienci mówią o tobie w mediach społecznościowych”.

Wreszcie, obserwowanie swoich analiz może również pomóc w ulepszaniu.

‘Twój pakiet analityczny może pokazać Ci, które posty są skuteczne i jakie są Twoje statystyki. To naprawdę kluczowe dla zwiększenia wydajności”.