January 29, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Sage Book Club: 5 books for the right mindset to help your business grow

Właściwe nastawienie może odegrać ważną rolę w Twojej drodze do długoterminowego sukcesu biznesowego.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w tej podróży.

W najnowszym Klubie Książki Sage połączyliśmy siły z profesjonalistami ds. marketingu i myślenia Teresa Heath-Wareingktóra wybrała swoje ulubione książki, aby pomóc Ci nabrać odpowiedniego sposobu myślenia, aby wygrywać w biznesie.

Jej ulubione lektury zainspirują Cię do bycia najlepszym liderem, jakim możesz być, pobudzą inspirację i pomogą Twoim ludziom się rozwijać.

Sprawdź wybór Teresy:

1. 7 nawyków skutecznych ludzi

2. Jesteś łobuzem: jak przestać wątpić w swoją wielkość i zacząć żyć wspaniałym życiem?

3. Zasada 5 sekund

4. Myśl jak mnich

5. Wielki skok

7 nawyków wysoce skutecznych ludzi

1. 7 nawyków skutecznych ludzi za pomocą Stephen R. Covey

To jedna z pierwszych książek, które przeczytałem, kiedy chciałem lepiej zrozumieć rozwój osobisty i sposób myślenia, i była to świetna książka na początek.

Z ponad 15 milionami sprzedanych egzemplarzy, jest to taki, do którego możesz wracać za każdym razem.

Właściwie, kiedy to piszę, myślę, że przeczytam to jeszcze raz.

Ta książka przedstawia siedem nawyków, które według Stephena są niezbędne, aby odnieść prawdziwy sukces w życiu i biznesie.

Koncentruje te nawyki wokół etyki postaci (tj. tego, z czego składasz się w środku), a nie tylko pracuje nad tym, co ludzie widzą na zewnątrz.

Jeśli nie czytałeś tej książki, nadal rozpoznasz wiele z tych zasad, pojęć i cytatów, które są często przywoływane w wielu innych książkach na 10 temat.

Dowiedz się więcej o 7 nawykach skutecznego działania

Jesteś Badass

2. Jesteś łobuzem: jak przestać wątpić w swoją wielkość i zacząć żyć wspaniałym życiem? przez Jen Sincero

Czasami, jeśli chodzi o sposób myślenia, potrzebujesz łagodności, życzliwości i miłości, a czasami potrzebujesz prostego kopa w tył.

I to właśnie dostajesz, gdy czytasz Jesteś Badass.

Ta książka jest również dobrym wprowadzeniem do sposobu myślenia, ponieważ sama Jen opowiada, że ​​była w świecie duchowym / samopomocy. Ale wiedziała też, że chociaż jej życie było w porządku, chciała wyciągnąć z tego więcej.

Wyruszyła w podróż, w której czytała wszystkie książki, chodziła na wszystkie wydarzenia i próbowała na różne sposoby stworzyć lepsze życie.

Ta książka jest jej podsumowaniem tego, co zadziałało i jej podejściem do nich.

Ta lektura pomoże ci stać się bardziej świadomym siebie, zrozumieć, czego chcesz w życiu i doda ci odwagi, by to zrobić.

Dowiedz się więcej o You Are A Badass

Zasada 5 sekund

3. Zasada 5 sekund autorstwa Mela Robbinsa

Ludzie często myślą, że sposób myślenia polega na medytacji i byciu Zen. Ale czasami chcemy po prostu, aby ktoś dał nam coś praktycznego, co możemy zrobić, aby zmienić nasze życie.

Mel dzieli się prostą, ale bardzo skuteczną strategią zmiany Twojego życia. To tak proste, że sama Mel opowiada o tym, jak brzmi to jak sztuczka.

Ale ta książka dowodzi, że ta strategia jest zakorzeniona w nauce i dokładnie udowadnia, dlaczego to działa.

Opowiada, jak uczucia i emocje mają duży wpływ na to, co robimy (lub czego nie robimy) w naszym życiu. Stosując zasadę pięciu sekund, Mel pokazuje, jak ominąć te uczucia.

Daje również praktyczne wskazówki dotyczące utrzymania produktywności i porannej rutyny, która przygotuje Cię na sukces.

Jedną z rzeczy, które uwielbiam w tej książce, jest jej osobista historia i sposób, w jaki wykorzystała tę strategię, aby poprawić swoje życie.

Dowiedz się więcej o zasadzie 5 sekund

Myśl jak mnich

4. Myśl jak mnich autor: Jay Shetty

Założeniem tej książki jest znalezienie sposobu na oderwanie się od zewnętrznego świata i skupienie się bardziej na sobie, kim jesteśmy i naszych wartościach.

Robiąc to, możemy przejść w kierunku wdzięczności, służby i współczucia.

Jay wierzy, że w 10 sposób ludzie mogą żyć bardziej spełnionym, szczęśliwym i znaczącym życiem.

Jay nie tylko mówi, dlaczego powinniśmy myśleć jak mnich. Książka jest pełna praktycznych strategii, takich jak technika place, halt i swap, jako sposób na radzenie sobie z negatywnością i strachem.

Dla mnie bogactwo koncepcji, pomysłów i strategii do wypróbowania, wszystkie poparte ciekawymi historiami, to jedna z najlepszych rzeczy w tej książce.

Dowiedz się więcej o Myśl jak mnich

Wielki Skok

5. Wielki skok przez Homosexual Hendricks

Czy kiedykolwiek chciałeś czegoś nowego w swoim życiu? A może chciałeś przejść na wyższy poziom tylko po to, by za każdym razem coś cię powstrzymało?

Skręt fabuły: co by było, gdybyś przez cały czas był ty? O tym właśnie mówi Homosexual w The Big Leap.

A jeśli sam siebie sabotujesz? Za każdym razem, gdy zbliżasz się do czegoś niesamowitego, możesz być tym, który powstrzymuje się przed osiągnięciem tego.

Ale dlaczego miałbyś to zrobić?

Homosexual wyjaśnia, że ​​sami sabotujemy, aby się chronić, ponieważ ta zmiana wyprowadza nas z naszej strefy komfortu.

Na szczęście ma kilka rad, jak możemy przejść przez sabotaż, korzystając z praktycznych strategii, takich jak nastawienie Upper Restrict i praca w Twojej Strefie Geniuszu.

Dowiedz się więcej o Wielkim Skoku