February 6, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Relaxing at Work, Easier and More Necessary than You Think – Business Tips & Advice

Praca jest do bani: ty to wiesz, twój kot to wie i piszcząca zabawka twojego kota to wie. Jest długi, stresujący, nudny, a jeśli pracujesz w handlu, wypełniony po brzegi trudnymi ludźmi. Łatwo jest zamienić się w wielką kulę niepokoju i morderczych fantazji, ale wierzcie lub nie, istnieją sposoby na odprężenie się nawet w najbardziej stresującym miejscu pracy. I nie tylko to, ale naprawdę jest to w twoim najlepszym interesie oto dlaczego i jak.

Część 1: Dlaczego powinienem odpoczywać w pracy?

Zachowanie spokoju i relaksu w miejscu pracy pomaga zwiększyć produktywność i zachować zdrowy rozsądek. Większość miejsc pracy zmusza cię do radzenia sobie z ludźmi i rzeczami, których nienawidzisz lub które zachodzą ci pod skórę. Znalezienie sposobu na zrelaksowanie się przed, w trakcie lub po pracy pomaga złagodzić stres, który powoduje, i ostatecznie sprawi, że staniesz się bardziej produktywnym pracownikiem, teraz, gdy jesteś wolny od myślenia o tym, jak zadzwonić do szeryfa, aby przyznać się przed głosy przejmują kontrolę.

Dla niektórych może to być szokiem, ale pozwalanie, by gniew i niepokój narastały do ​​wrzenia, nie zapewnia dobrej obsługi klienta. Twój klient lub klient będzie mógł powiedzieć, czy ich nie lubisz, a jeśli to wystarczająco oczywiste, to twój szef się o tym dowie i teraz naprawdę masz kłopoty. Nawet jeśli jest to coś tak małego jak podłączenie twojego Słuchawki QC35 Bose i słuchając muzyki między klientami, potrzebujesz sposobu na uwolnienie się od presji, aby pracować wydajniej.

Co więcej, stres i niepokój to stany emocjonalne, które exact się żywią. Im bardziej jesteś zestresowany lub zły, tym łatwiej inne rzeczy mogą pogorszyć to uczucie. Konieczne jest zachowanie spokoju i znalezienie sposobu na wyładowanie gniewu i stresu, gdy zacznie się narastać.

Część 2: Alright, więc jak mogę się zrelaksować?

Relaks w miejscu pracy jest dość łatwym zadaniem, jeśli ustalisz, kiedy jest na to najlepszy czas. To właściwie pierwsza rada: znajdź sobie miły czas. Nawet jeśli tylko słuchasz muzyki podczas przerwy na lunch, pozwól sobie na chwilę odprężenia.

Te metody relaksacji są następujące:

1. Jeśli pracujesz w biurze, odtwarzaj relaksującą muzykę podczas pracy. Możesz skonfigurować swój obszar roboczy do korzystania z Głośnik Revolve firmy Bose, aby dźwięk był wszędzie wokół Ciebie. Lub jeśli masz pracę, która naprawdę wymaga wykonania, odtwarzaj muzykę, która sprawia, że ​​chcesz wstać i biegać, a zamiast tego włóż tę energię w pracę.

2. Zjedz dobre śniadanie przed pracą, jeśli możesz. Głód może sprawić, że i tak już i tak stresujące miejsce pracy będzie jeszcze bardziej, więc zawsze upewnij się, że przychodzisz do pracy z jedzeniem w brzuchu. Jeśli nie masz czasu na gotowanie dla siebie, wyjdź wcześniej niż zwykle i odbierz śniadanie z push-through.

3. Zdobądź członkostwo na siłowni lub dołącz do klubu bokserskiego lub naprawdę wszędzie, gdzie możesz fizycznie pozbyć się stresu i złości po pracy w bezpiecznym i kontrolowanym środowisku. Nic nie łagodzi stresu szybciej niż wbicie pięści w jakiś biedny, niewinny worek treningowy, do którego przykleiłeś twarz najbardziej irytującego klienta.

4. Zorganizuj miejsce pracy, posprzątaj bałagan. Poza tym, że chcesz wyglądać profesjonalnie, nic tak nie stresuje, jak potrzeba papieru do zadania i konieczność sortowania stosów dokumentów, które powinieneś wyrzucić kilka miesięcy temu.

5. Wyjdź z biura w porze lunchu. Nie jedz przy biurku, otoczony całą pracą, która czeka na Ciebie w chwili, gdy skończysz kanapkę z tuńczykiem. Wyjdź z biura i zaczerpnij trochę powietrza przez godzinę, odpręż się, abyś mógł wrócić do pracy wypoczęty i naładowany.

6. Znajdź przyjaciela, z którym mógłbyś upominać się o swoim dniu po pracy, na przykład przy drinku w ulubionym barze. Czasami najlepszym sposobem na wydostanie się z całej tej frustracji jest powiedzenie komuś, co cię niepokoi. Nie muszą nawet dawać Ci żadnych rad, po prostu wypuszczenie tego z systemu pomoże Ci poczuć się znacznie lepiej.

7. Dla tych, którzy nie mogą znaleźć siłowni lub klubu bokserskiego lub nie chcą znosić spoconego powietrza wypełnionego testosteronem, zdobądź piłkę antystresową lub kostkę Rubika. Coś plastycznego lub mocnego, czym możesz się bawić, gdy utkniesz na krześle, godzina lunchu jest 3 godziny przerwy, a po prostu musiałeś wyjaśnić komuś, kto oddycha „dosłownie”, niepoprawnie, jak 3 razy podłączyć komputer . Spinnery Fidget są również doskonałym narzędziem do tego celu.

8. Jeśli masz własną przestrzeń do pracy, dostosuj ją do siebie. Zainwestuj w ergonomiczne krzesło, które nie sprawi, że Twój kręgosłup Cię znienawidzi, lub zakryj swoją przestrzeń osobistymi akcesoriami i bibelotami, aby poczuć się swobodniej.

9. Spróbuj poznać swoich współpracowników, kiedy tylko możesz. Kontakty z innymi ludźmi mogą być dla wielu osób zniechęcające, zwłaszcza w bardzo stresujących miejscach pracy. Ale świadomość, że masz kogoś po swojej stronie, może zdjąć z Twojej klatki piersiowej ogromny ciężar.

Część 3: Kiedy wszystko inne zawodzi…

Zamknij, proste i proste. Jeśli absolutnie, zdecydowanie nie możesz pozostać zrelaksowany w swojej pracy, prawdopodobnie nadszedł czas, aby znaleźć nową pracę. Łatwiej powiedzieć niż zrobić, oczywiście, ale jeśli poświęcasz wszystko pracy i nie dostajesz niczego w zamian, nie jesteś im winien ciągłej służby. Jak najszybciej podejmij nową, mniej stresującą pracę i ruszaj w drogę.

Wniosek

Twoje miejsce pracy nie musi być najgorszą częścią twojego dnia, bez względu na to, jak bardzo starasz się nim być. Nawet osoba, która najłatwiej się stresuje, może znaleźć sposób na odreagowanie w godzinach pracy. Więc jeśli twoja praca powoduje frustrację, wypróbuj jedną z powyższych wskazówek, aby twój dzień pracy był złem koniecznym, ale nie nie do zniesienia.

Poniższe dwie zakładki zmieniają zawartość poniżej.