February 9, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Przewodnik dotyczący podnoszenia kwalifikacji Twojej małej firmy tego lata

Podnoszenie umiejętności nigdy nie było łatwiejsze

Tradycyjnie nauczenie się nowej umiejętności podczas prowadzenia małej firmy było dość czasochłonnym procesem. Często oznaczało to czas wolny od pracy, dopasowywanie cotygodniowych zajęć do swojego harmonogramu, nie wspominając o dodatkowych kosztach samego zapisania się na kurs. Nawet w spokojniejszych okresach tego rodzaju inwestycja po prostu nie była realną opcją dla wielu.

Na szczęście online sprawił, że nauka nowych umiejętności stała się niezwykle dostępna. Oprócz zasobów, które wymieniliśmy powyżej, istnieją całe witryny internetowe poświęcone pomaganiu firmom i osobom prywatnym w poszerzaniu ich umiejętności i poszerzaniu wiedzy. Witryny takie jak Udemy i LinkedIn Discovering oferują szeroką gamę kursów, obejmujących wszystko, od księgowości po projektowanie graficzne — krótko mówiąc, wszystko, do czego właściciel małej firmy może pewnego dnia zwrócić się z ręką! Istnieje połączenie bezpłatnych i płatnych kursów, z których większość zawiera obszerne pomoce naukowe, w tym lekcje wideo, quizy i zasoby do pobrania. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych kursów on the web przedstawionych w tym artykule, uczysz się we własnym tempie iw czasie, który Ci odpowiada, co oznacza, że ​​nigdy nie czujesz się tak, jakbyś musiał wybierać między prowadzeniem firmy a zdobywaniem nowych umiejętności. Obie platformy oferują również subskrypcję zespołową, usprawniając proces podnoszenia kwalifikacji w całej firmie i zapewniając, że wszyscy są na tej samej stronie.

Badać Nauka LinkedInktóra obecnie oferuje bezpłatny miesięczny dostęp, oraz Udemyktóre oferują szeroką gamę bezpłatnych i płatnych kursów.