January 29, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Premiera World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic już 26 września

Chcesz dowiedzieć się, co dalej z branżą gier? Dołącz do kierownictwa gier, aby w październiku na GamesBeat Summit Upcoming dyskutować o rozwijających się częściach branży. Zarejestruj się dziś.


Blizzard ogłosił dzisiaj, że Planet of Warcraft: Wrath of the Lich King Traditional zadebiutuje 26 września.

Po Environment of Warcraft Basic i Burning Crusade Traditional, ta wersja przywróci graczy do jednego z najpopularniejszych rozszerzeń MMO w historii. Wrath of the Lich King zmusza Hordę i Przymierze do walki z armiami nieumarłych na zamarzniętych ziemiach Northrend.

Pozwala także graczom tworzyć postacie Rycerzy Śmierci, klasę specjalizującą się w nieumarłych zwierzakach, magii lodu i nie tylko.

Environment of Warcraft Classic jest dostępny dla każdego, kto posiada aktywną subskrypcję WoW. Oprócz tego nostalgicznego wydania, pod koniec tego roku do nowoczesnej wersji Environment of Warcraft doczeka się nowy dodatek, Dragonflight.

Credo GamesBeat w przypadku branży gier „gdzie pasja spotyka się z biznesem”. Co to znaczy? Chcemy Ci powiedzieć, jakie znaczenie mają dla Ciebie wiadomości — nie tylko jako decydent w studiu gier, ale także jako fan gier. Niezależnie od tego, czy czytasz nasze artykuły, słuchasz naszych podcastów, czy oglądasz nasze filmy, GamesBeat pomoże Ci poznać branżę i cieszyć się jej zaangażowaniem. Dowiedz się więcej o członkostwie.