January 29, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Planview Acquires Product Portfolio Analytics Leader Enrich

Połączenie rozszerza możliwości ustalania priorytetów portfela produktów i planowania dla company badawczo-rozwojowych i produktowych

AUSTIN, Teksas, 22 czerwca 2022 r.–(PRZEWÓD BIZNESOWY)–Widok planu®, światowy lider w dziedzinie zarządzania portfelem i zarządzania pracą, ogłosił dziś przejęcie Wzbogacaćfirma zajmująca się analizą portfela produktów, która umożliwia organizacjom badawczo-rozwojowym złożone portfele podejmowanie strategicznych decyzji biznesowych w czasie rzeczywistym.

„W miarę rozszerzania się portfolio produktów firmy stawiają duże zakłady na inicjatywy biznesowe, które mogą kosztować miliony dolarów, a ich ukończenie może zająć lata” — powiedział Razat Gaurav, dyrektor generalny Planview. „Enrich wnosi głęboką wiedzę specjalistyczną w zakresie złożonych priorytetów produktów i technik analizy danych wspierających podejmowanie decyzji dotyczących portfela, umożliwiając firmom podejmowanie bardziej pewnych i opartych na wnikliwości decyzji dotyczących inwestycji, które przyniosą największy wpływ”.

„Enrich i Planview podzielają podobne zobowiązanie: umożliwianie naszym klientom osiąganie najbardziej krytycznych wyników” — powiedział dr Loaded Sonnenblick, założyciel i dyrektor generalny firmy Enrich. „W ciągu ostatnich 24 lat współpracowaliśmy z ponad połową wiodących firm zajmujących się naukami przyrodniczymi na całym świecie, aby zapewnić wgląd w czasie rzeczywistym w obecny i przyszły stan ich rurociągów produktowych, umożliwiając im podejmowanie lepszych decyzji inwestycyjnych i dostosowanie do potrzeb biznesowych Nie możemy się doczekać dołączenia do zespołu Planview i udostępnienia klientom Planview naszych najlepszych w swojej klasie funkcji symulacji i analiz”.

Założona przez Sonnenblick po jego doktoracie z Carnegie Mellon College, Enrich zapewnia bezpieczną, opartą na chmurze platformę do ustalania priorytetów portfeli, wyceny i analizy scenariuszy przy użyciu dostosowanego i elastycznego silnika analitycznego płynnie połączonego z elastyczną warstwą wizualizacji. Firma kładzie nacisk na tworzenie najlepszych w swojej klasie, samowystarczalnych, strategicznych możliwości portfelowych u każdego klienta, z którym współpracuje.

Sonnenblick z firmy Enrich i jego zespół naukowców zajmujących się danymi dołączą do Planview, pogłębiając wiedzę Planview w zakresie nauki o danych i analityki. Sonnenblick będzie pełnić funkcję głównego naukowca ds. danych w firmie Planview, koncentrując się na budowaniu i rozwijaniu inicjatyw firmy w zakresie nauki o danych oraz dostarczaniu predykcyjnych i preskryptywnych informacji na temat rozwiązań Planview.

Połączenie Enrich z Planview pogłębia zaangażowanie firmy w zarządzanie portfelem produktów i pomaganie klientom w realizacji przyszłości pracy połączonej, aby przyspieszyć osiąganie tego, co najważniejsze.

To przejęcie ściśle wpisuje się w ogłoszenie zamiaru przejęcia Tasktopktóry ma zostać zamknięty w III kwartale 2022 r.

O Planview

Planview ma jedną misję: budować przyszłość połączonej pracy. Nasze rozwiązania umożliwiają organizacjom łączenie biznesu od pomysłów do wywierania wpływu, umożliwiając firmom przyspieszenie osiągania tego, co najważniejsze. Pełne spektrum rozwiązań do zarządzania portfelem i zarządzania pracą firmy Planview umożliwia organizacyjną koncentrację na strategicznych wynikach, które mają znaczenie, i umożliwia zespołom dostarczanie najlepszej pracy, bez względu na to, jak pracują. Kompleksowa platforma Planview i product sukcesu przedsiębiorstwa umożliwiają klientom dostarczanie innowacyjnych, konkurencyjnych produktów, usług i doświadczeń klientów. Planview z siedzibą w Austin w Teksasie i lokalizacjami na całym świecie zatrudnia ponad 1000 pracowników obsługujących 4000 klientów i 2,4 miliona użytkowników na całym świecie. Po więcej informacji odwiedź www.planview.com.

O Enrich Consulting

Założona w 1998 roku firma Enrich zapewnia elastyczne techniki analityczne, planowania scenariuszy, symulacji i optymalizacji dostosowane do zespołów badawczo-rozwojowych, aby umożliwić planowanie i ustalanie priorytetów portfela, wspomaganie decyzji i analizę ryzyka w przypadku bardzo złożonych portfeli produktów. połowa z 20 największych organization zajmujących się naukami przyrodniczymi korzysta z Enrich, aby zapewnić wgląd w stan portfeli produktów w czasie rzeczywistym, co pozwala im podejmować lepsze decyzje i dostosowywać się do celów biznesowych. Po więcej informacji odwiedź: https://www.enrichconsulting.com.

Zobacz wersję źródłową na businesswire.com: https://www.businesswire.com/information/dwelling/20220621006173/en/

Łączność

Leslie Marcotte
[email protected]