January 29, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Now you can access South African-based premium products from one smart portal

Czy Paddington mógłby wkrótce zamienić swoją ukochaną marmoladę na specjalnie spreparowany miód Fynbos prosto z wybrzeży Południowej Afryki?

Mógłby to zrobić, teraz, gdy Cape Trade Portal jest w ofercie. „Narzędzie kojarzeń” łączy nabywców z Wielkiej Brytanii z lokalnymi eksporterami z Zachodniego Przylądka za pośrednictwem wirtualnego centrum, które może pochwalić się ponad 1600 produktami i usługami pochodzącymi z Przylądka. Należą do nich produkty naturalne, takie jak Rooibos i produkty rolne, a także doskonałe wina, opracowywanie oprogramowania i projektowanie, takie jak sztuka kolekcjonerska i biżuteria.

Cape Trade Portal został uruchomiony w 2022 roku przez Wesgro – oficjalna agencja promocji turystyki, handlu i inwestycji dla Kapsztadu i Przylądka Zachodniego w RPA – we współpracy z rządem Przylądka Zachodniego i miastem Kapsztad. Jego celem jest umożliwienie lokalnym eksporterom poszerzenia ich globalnego zasięgu, przy jednoczesnym wzmocnieniu tożsamości marki Cape na kluczowych rynkach na całym świecie, zaczynając od największego rynku eksportowego prowincji, Wielkiej Brytanii.

Republika Południowej Afryki ma ugruntowaną reputację eksportowej potęgi wysokiej jakości, konkurencyjnych, różnorodnych produktów i usług. Portal potwierdza to wszystkim, od technologii i innowacji po naturalne i organiczne produkty z Cape Floral Kingdom.

Radny James Vos, członek burmistrza ds. wzrostu gospodarczego i turystyki w mieście Kapsztad, skomentował: „Poświęcenie uwagi programom, które przyciągną inwestycje, pobudzą eksport i poprawią łączność, jest kluczowym priorytetem dla miasta Kapsztad. Zwiększenie eksportu pozytywnie wpłynie na produkcję, co oznacza więcej miejsc pracy i silniejszą gospodarkę”.

Przeżyj to, co najlepsze z najlepszych z Cape

Kampania skierowana jest do nabywców z Wielkiej Brytanii poszukujących produktów wyprodukowanych z dbałością i nasyconych wyjątkowym duchem danego miejsca i ludzi. Co ważne, kupowanie z platformy oznacza wspieranie aspirujących przedsiębiorców z RPA, ponieważ portal działa również jako dedykowane źródło zapewniające szkolenia, możliwości mentoringu, na bieżąco z nadchodzącymi wystawami handlowymi, uzyskaj wsparcie w zakresie pozataryfowych barier eksportowych, a także pomoc w zakresie regulacji i zgodności wymagania.

Wykonane w Cape

Portal jest wspierany przez historię marki „Made in the Cape”, która jest solidną kampanią cyfrową prezentującą Cape jako pochodzenie niezrównanych produktów. Kampania łączy Przylądek z jakością, wartością, wiarygodnością i zrównoważonym rozwojem, wykorzystując pięć najbardziej znanych ofert w regionie – produkty naturalne (pomyśl o Rooibos, krzew miodowy i wiele innych), rolnictwo, wino, technologię i innowacje oraz design.

Podsumowując, Erica Joubert, kierownik ds. promocji eksportu w Wesgro. powiedział: „To zachęcające widzieć tak pozytywne przyjęcie platformy w tak krótkim czasie. Promocja eksportu jest kluczem do wzrostu gospodarczego Prowincji Przylądkowej Zachodniej, a wirtualny Cape Trade Portal jest niezbędnym elementem większego, nieustannego wysiłku mającego na celu pomoc przedsiębiorstwom w prowincji i zwiększenie ich potencjału wzrostu. Wesgro kontynuuje wysiłki zmierzające do tego, aby prowincja pozostała poszukiwanym rynkiem źródłowym na całym świecie”.

Aby wesprzeć sprzedawców z RPA i cieszyć się niesamowitym wyborem produktów premium, odwiedź stronę capetradeportal.com.

Obejrzyj historię marki Cape tutaj: