February 9, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Ministerstwo Skarbu potwierdza zaangażowanie w NFT pomimo kryptowalutowej zimy

Ministerstwo Skarbu potwierdziło, że pozostaje zaangażowane w tworzenie wspieranego przez rząd tokenu nie wymiennego (NFT), aby napędzać napływ biznesu opartego na kryptowalutach do Wielkiej Brytanii.

Rishi Sunak, wraz z innymi ministrami, zatwierdził brytyjski NFT z Royal Mint, rządową mennicą produkującą monety dla Wielkiej Brytanii, która ma stworzyć token do tego lata. Telegraf.

Rzecznik Skarbu powiedział: „Jesteśmy mocno zaangażowani w umieszczenie Wielkiej Brytanii w czołówce technologii i innowacji kryptograficznych, wykorzystując wolności uzyskane dzięki opuszczeniu Unii Europejskiej”.

Uk NFT ma stać się formą kolekcjonerskich dzieł sztuki cyfrowej, a Mennica Królewska zwiększy swoją gamę produktów kolekcjonerskich.

Wiadomość pojawia się w trakcie debaty o „kryptozimie” z aktualnymi wątpliwościami co do stabilności i wartości kryptowaluty.

Emily Wigoder, Dyrektor Generalny Advert Astraskomentował: „Decyzja brytyjskiego Ministerstwa Skarbu o przeforsowaniu NFT Royal Mint odzwierciedla kluczowy punkt leżący u podstaw ciągłego entuzjazmu dla przestrzeni NFT pomimo krachu kryptowalut: narzędzia, które są ekscytujące w technologii NFT, nigdzie nie zaszły.

Od integracji stref czasowych i pór roku z dziełami sztuki poprzez NFT, po umiejętność tworzenia sztuki, która buduje identyfikowalne i zaangażowane społeczności, możliwości dla artystów, galerii, marek i rządów są wciąż ogromne i gotowe do zbadania. Myślę, że w nadchodzących miesiącach możemy spodziewać się pojawienia się w przestrzeni szeregu ciekawych nowych projektów – kontynuowała.