January 28, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Legendary Comedian Bill Burr — Fear{less} with Tim Ferriss (#602) – The Blog of Author Tim Ferriss

„Kiedy ludzie mówią, że chcą, aby ktoś pracował w czystości, nie oznacza to tylko: „Nie mów żadnych złych słów”. Oznacza to również: „Nie miej żadnych opinii, które sprawią, że ludzie poczują się niekomfortowo”.

— Bill Burr

Witamy w kolejnym odcinku Tim Ferriss Showgdzie moim zadaniem jest dekonstrukcja światowej klasy wykonawców, aby wydobyć rutyny, nawyki itp., które można zastosować we własnym życiu.

Dostaniesz tego mnóstwo w tym specjalnym odcinku, w którym znajdziesz mój wywiad z Billem Burrem z mojego programu telewizyjnego z 2017 roku Nieustraszony}. „Mniej” jest w nawiasach, ponieważ celem jest nauczenie cię strachu mniejaby nie być nieustraszonym.

Nieustraszony} zawiera dogłębne, długie rozmowy z najlepszymi wykonawcami, koncentrujące się na tym, jak pokonywali lęki i podejmowali trudne decyzje, obejmując dyskomfort i myślenie na wielką skalę.

Został wyprodukowany przez Wild West Productions i współpracowałem z nimi, aby udostępnić wam zarówno wideo, jak i audio za darmo, moi drodzy słuchacze. Możesz znaleźć wideo z tego odcinka na YouTube.com/TimFerrissa ostatecznie wszystkie odcinki będzie można oglądać za darmo pod adresem YouTube.com/TimFerriss.

Na czele z aktorem/producentem i byłym gościem podcastu Vince Vaughn, Produkcje Dzikiego Zachodu wyprodukował szereg hitów filmowych, w tym Staż, Rekolekcje dla par, Cztery Święta Bożego Narodzeniaoraz Zerwanie.

W 2020 roku Wild West wyprodukował komedię Akt otwarcia, z udziałem Jimmy’ego O. Yanga i Cedrica The Entertainer. Oprócz Nieustraszony}ich osiągnięcia telewizyjne obejmują: Niezaprzeczalne z Joe BuckESPN 30 za 30 epizod o Niedźwiedziach 85 i serialu animowanym Netflix F jak rodzina.

Proszę baw się dobrze!

Posłuchaj odcinka na Podcasty Apple, Spotify, Pochmurny, Uzależniony od podcastów, Odlewy kieszonkowe, Zszywacz, Obsada, Podcasty Google, Muzyka Amazon, lub na ulubionej platformie podcastów. Wywiad można obejrzeć na YouTube tutaj.

#602: Legendarny komik Bill Burr — Strach mniej z Timem FerrissemTen odcinek jest dostarczany przez Piątek 5-punktowy, mój własny biuletyn e-mailowy, który w każdy piątek zawiera pięć wypunktowań, które podkreślają fajne rzeczy, które znalazłem w tym tygodniu, w tym aplikacje, książki, filmy dokumentalne, gadżety, albumy, artykuły, programy telewizyjne, nowe hacki lub triki i – oczywiście – wszelkiego rodzaju dziwnych rzeczy, które wykopałem z całego świata.

To nic nie kosztuje, zawsze będzie za darmo i możesz subskrybować teraz na tim.blog/piątek.


Jaki był twój ulubiony cytat lub lekcja z tego odcinka? Proszę daj mi znać w komentarzach.

PRZEWIŃ PONIŻEJ LINKI I POKAŻ UWAGI…

Chcesz posłuchać kolejnego odcinka z komikiem? Posłuchaj mojej rozmowy z Jerrym Seinfeldem, w której omówiliśmy książkę, która popchnęła go w stronę komedii jako potencjalnej kariery, jak stworzyć i utrzymać płodne źródło kreatywnych pomysłów, dlaczego słowo „usystematyzować” jest tak ważną częścią jego osobisty system operacyjny, samonagrody i inne procedury, dzięki którym może pisać, i wiele więcej.

#485: Jerry Seinfeld — Systemy, procedury i metody sukcesu legendy komedii

Stronie internetowej | Świergot | Instagram | Facebook | Youtube

POKAŻ NOTATKI

 • [05:39] 12 magicznych minut w Filadelfii
 • [11:39] Bill dorastał w Massachusetts, ale żył w stylu Dzikiego Zachodu.
 • [13:04] Jak komedia weszła na scenę i kogo Bill najbardziej podziwiał
 • [15:24] Jako dziecko, kim Bill myślał, że będzie, kiedy dorośnie?
 • [21:43] Bill po raz pierwszy pojawia się na scenie
 • [24:49] Jako komik nigdy nie zapomnisz, kiedy pierwszy raz bombardujesz
 • [28:23] Czysty Bill Burr vs. Post-Clean Bill Burr
 • [33:39] Komik
 • [35:44] Czy podcasty Billa są? czyta – lub pieczenie?
 • [40:10] Jak działa Netflix F jest dla rodziny zdarzyło się
 • [47:03] Proces generowania pomysłów Billa
 • [50:14] Dostrzeganie, kiedy młody talent komiksowy ma „to”
 • [51:37] Radzenie sobie z bez humoru lub w inny sposób nie do zniesienia
 • [54:14] Madison Square Garden
 • [57:33] Tablica Billa i pożegnalne myśli

WIĘCEJ CYTATÓW BILLA BURR Z WYWIADU

„Myślę, że gdzieś po drodze, po prostu chciałem mieć fajną pracę”.
— Bill Burr

„Kiedy byłem dzieckiem, samo rozśmieszanie dzieci było sposobem na to, aby ludzie przestali mnie bić”.
— Bill Burr

„Kiedy ludzie mówią, że chcą, aby ktoś pracował w czystości, nie oznacza to tylko: „Nie mów żadnych złych słów”. Oznacza to również: „Nie miej żadnych opinii, które sprawią, że ludzie poczują się niekomfortowo”.
— Bill Burr

„Jak mam przeprosić, nie przepraszając 40 pijanych matek piłkarskich, które tweetowały dokładnie w tym samym momencie, więc wczoraj przez osiem sekund stało się to czymś, czym teraz muszę się zająć?”
— Bill Burr

„Nie rozumiem całej tej sprawy, w której ktoś potajemnie nagrywa cię na taśmę wideo w klubie komediowym, a następnie umieszcza to w Internecie, a potem musisz przeprosić ludzi, których nie było na koncercie. To tak, że nie było cię na koncercie i zdecydowałeś się obejrzeć, więc dlaczego nie wściekniesz się na dzieciaka, który to nakręcił? Otóż ​​to. Jestem winny bycia komikiem w klubie komediowym, który wypróbował żart, który nie zadziałał”.
— Bill Burr

„Jestem samozatrudniona, więc nie potrzebuję truskawek w czekoladzie, żeby płacić czynsz. Nie postawiłem się w takiej sytuacji”.
— Bill Burr

„Mam nadzieję, że będę tylko komikiem, który sprzedaje bilety. A jeśli to wszystko czym jestem, kogo to obchodzi? Żyję z opowiadania dowcipów, zabijam to.”
— Bill Burr

„Nawet jeśli nie będzie dobrze, czy nie lepiej po prostu istnieć, myśląc, że wszystko będzie dobrze, dopóki nie będzie dobrze? A kiedy to nie jest w porządku, wtedy możesz sobie z tym po prostu kurwa poradzić. Ale teraz nie ma sensu rujnować”.
— Bill Burr

WYMIENIONE LUDZIE

Tim Ferriss Show jest jeden najpopularniejszych podcastów na świecie z ponad 700 milionami pobrań. Został trzykrotnie wybrany do „Best of Apple Podcasts”, często jest podcastem nr 1 wśród wszystkich podcastów Apple i wielokrotnie zajmował pierwsze miejsce na ponad 400 000 podcastów. Aby posłuchać dowolnego z poprzednich odcinków za darmo, sprawdź ta strona.