January 28, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Intercom wprowadza dwukierunkowe SMS-y i nowe funkcje botów

Awiofonplatforma systemu operacyjnego do współpracy, udostępniła trzy nowe funkcje — Domofon SMSDziałania niestandardowe i Obiekty niestandardowe — aby pomóc firmom w tworzeniu atrakcyjnych doświadczeń klientów i zwiększaniu stałego zaangażowania.

Intercom SMS to w pełni zintegrowane, natywne rozwiązanie zaprojektowane, aby zapewnić zespołom sprzedaży, marketingu i wsparcia dwukierunkowe wysyłanie wiadomości SMS. Narzędzie umożliwia użytkownikom:

    &#13

  • Odpowiadaj na wiadomości SMS w skrzynce odbiorczej interkomu
  • &#13

  • Wysyłaj spersonalizowane i ukierunkowane wiadomości wychodzące na dużą skalę oraz
  • &#13

  • Automatycznie uzyskuj dostęp do kierowania wiadomości SMS, orkiestracji, personalizacji wiadomości, optymalizacji, niezawodnych raportów i nie tylko.
  • &#13

Ponadto akcje niestandardowe i obiekty niestandardowe łączą niestandardowego bota interkomu i bota rozstrzygającego z danymi własnymi, aby podczas rozmowy przedstawiać klientom informacje w czasie rzeczywistym, takie jak position zamówienia lub szczegóły płatności, i umożliwić im podejmowanie działań, takich jak aktualizacja danych kontaktowych lub anulowanie rezerwacji.

„Intercom istnieje, aby pomagać firmom w zapewnianiu lepszych doświadczeń swoim klientom” — powiedziała w oświadczeniu Jane Honey, starszy dyrektor ds. produktu w firmie Intercom. „Te nowe funkcje pomagają firmom w pełni wykorzystać każdą okazję, jaką mają do nawiązania kontaktu z klientem, niezależnie od tego, czy chodzi o budowanie silniejszych relacji z klientem poprzez dwukierunkowe rozmowy, czy też wykorzystanie automatyzacji w celu uzyskania szybszych i lepszych doświadczeń zarówno dla zespołów wsparcia, jak i klientów”.