January 28, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Integrations Marketplace, Merge Tags, and More- Litmus

Marki wysyłają więcej e-maili niż kiedykolwiek. Jednak wraz ze wzrostem ilości e-maili liczba pracowników nie poszła w ich ślady. 70% marek zwiększyły obciążenia związane z marketingiem e-mailowym, ale budżety pozostały statyczne. Przez cały czas wzrosło zapotrzebowanie na personalizację, z 71% konsumentów czując się sfrustrowany bezosobowymi doświadczeniami.

Zespoły e-mailowe muszą zrobić więcej z tym samym lub mniej. Dlatego nasze nowe możliwości ułatwiają znajdowanie nowych usprawnień w przepływie pracy poczty e-mail i umożliwiają całemu zespołowi tworzenie spersonalizowanych wiadomości e-mail.

Oto, co nowego w Litmus.

Rynek integracji lakmusowych: Integracje w jednej scentralizowanej lokalizacji

Poznaj Rynek Integracji Litmus: Twój kompleksowy sklep dla wszystkich integracji Litmus.

Litmus bezproblemowo integruje się z dostawcami poczty e-mail, popularnymi edytorami kodu i innymi narzędziami, aby zoptymalizować wydajność w całym przepływie pracy poczty e-mail.

zrzut ekranu nowego Rynku Integracji Litmus
Rynek integracji lakmusowych

Przeglądaj i zarządzaj integracjami

Łatwo przeglądaj i zarządzaj integracjami dostępnymi w oparciu o dostawcę usług poczty e-mail (ESP) lub platformę automatyzacji marketingu (MAP) w jednej scentralizowanej lokalizacji.

Poznaj integracje produktywności

Czas jest cenny, jeśli chodzi o budowanie poczty e-mail. Nasze integracje mają na celu zwiększenie produktywności i usprawnienie komunikacji w zespole. Znajdź i aktywuj je w Integrations Market.

Przyjazny heads-up: Ta funkcja jest dostępna dla planów Litmus Primary, Litmus Moreover i Litmus Company.

Scal tagi w Lakmus budowniczy

Dzięki naszym najnowszym aktualizacjom w Litmus Builder możesz łatwo tworzyć za pomocą tagów scalających (i wyświetlać ich podgląd*), aby szybciej tworzyć bardziej spersonalizowane wiadomości e-mail.

scalanie personalizacji tagów na Litmus
Scal tagi w Litmus Builder

Łatwe tworzenie i podgląd tagów scalania

Niezależnie od technicznych możliwości kodowania i dostępu do ESP, członkowie zespołu będą teraz mogli tworzyć i przeglądać spersonalizowane e-maile z tagami scalającymi ESP w Litmus Builder.

Znajdź i dodaj do wiadomości e-mail odpowiednie tagi scalające specyficzne dla ESP, bez przełączania się między narzędziami — oszczędzając czas i zmniejszając ryzyko kosztownych błędów w wiadomościach e-mail.

Przyjazny heads-up: Ta funkcja jest dostępna wyłącznie dla planów Litmus Business.

Scal tagi z wielu ESP — wszystko w jednym miejscu

Zmniejszyliśmy kłopoty z przeskakiwaniem między narzędziami dzięki łatwemu dostępowi do wstawiania tagów scalania z popularnych ESP. Dodatkowo dodaj własne niestandardowe tagi, a także wyświetl podgląd* swoich tagów scalania.

Przyjazny heads-up: Ta funkcja jest dostępna wyłącznie dla planów Litmus Business.

*Wkrótce udostępnimy możliwość podglądu personalizacji tagów scalania na poziomie klienta poczty e-mail i urządzenia.

Dodatkowy Ulepszenia platformy lakmusowej

Nasze najnowsze ulepszenia obejmują również możliwość przywracania usuniętych wiadomości e-mail, nową rolę użytkownika „Menedżer rozliczeń”, konfigurację klienta poczty e-mail według słów kluczowych i wyszukiwanie użytkowników.

Przywróć usunięte e-maile

Masz teraz swobodę przywracania ostatnio usuniętych e-maili. Wszystkie wersje e-maili (w tym komentarze z lakmusowych korekt) można przywrócić przez 30 dni po usunięciu projektu e-mail.

zrzut ekranu nowej funkcji w Litmus, która umożliwia przywracanie usuniętych e-maili w Litmus z ostatnich 30 dni
Przywróć usunięte wiadomości e-mail w programie Litmus z ostatnich 30 dni

Przyjazny heads-up: Ta funkcja jest dostępna dla planów Litmus Fundamental, Litmus As well as i Litmus Enterprise.

Nowa rola użytkownika „Menedżer rozliczeń”

Dodaliśmy nową rolę użytkownika „Menedżer rozliczeń”, aby zapewnić wszystkim członkom zespołu odpowiednie poziomy uprawnień, w tym zespół ds. finansów i rozliczeń.

Zrzut ekranu nowej roli użytkownika „Menedżer rozliczeń” w Litmus
Nowa rola użytkownika „Menedżer rozliczeń”

Dodaj „Menedżera rozliczeń”, aby uzyskać dostęp do faktur i płatności bez korzystania z jednego z płatnych stanowisk użytkownika Litmus.

Przyjazny heads-up: Ta funkcja jest dostępna dla planów Litmus Primary, Litmus As well as i Litmus Business.

Konfiguracja klienta poczty e-mail według słowa kluczowego

Usprawnij konfigurację testowania poczty e-mail dzięki nowemu filtrowaniu słów kluczowych dla klientów i urządzeń poczty e-mail.

Konfiguracja klienta poczty e-mail według słowa kluczowego

Użyj słów kluczowych, aby filtrować popularne grupy, takie jak system operacyjny (np. Android) lub tryb czytania (tryb ciemny lub tryb jasny).

Możesz także szybko zaznaczyć/odznaczyć klientów indywidualnie lub zbiorczo. Ponadto nowy licznik klientów informuje o liczbie wybranych klientów, aby zapewnić lepszą widoczność i kontrolę.

Przyjazny heads-up: Ta funkcja jest dostępna dla planów Litmus Fundamental, Litmus As well as i Litmus Enterprise.

Wyszukiwanie użytkowników

Z łatwością zarządzaj dużymi, rozproszonymi zespołami na subkontach. Właściciele kont mogą teraz wyszukiwać użytkowników, wybierać wielu użytkowników, a nawet usuwać zbiorczo, co pomaga zachować widoczność i kontrolę niezbędną do zarządzania użytkownikami w zespołach.

zrzut ekranu wyszukiwania użytkownika na Litmus
Wyszukiwanie użytkowników

Przyjazny heads-up: Ta funkcja jest dostępna wyłącznie dla planów Litmus Business.

Lepsze e-maile w krótszym czasie

Cieszymy się, że możemy dostarczać nowe rozwiązania, które ułatwiają znajdowanie nowych usprawnień w przepływie pracy poczty e-mail i umożliwiają całemu zespołowi tworzenie spersonalizowanych wiadomości e-mail.

Jeśli jesteś już klientem korzystającym z planu Litmus Company, zobacz, co nowego na Twoim koncie. W przeciwnym razie, Skontaktuj się z nami aby zobaczyć, jak uzyskać nowe funkcje Company.

Lakmusowe logo

Ułatw sobie pocztę e-mail

Nasze funkcje oszczędzające czas pomagają szybciej wprowadzać na rynek więcej wiadomości e-mail. Integracja Litmusa z obiegiem poczty e-mail pomaga zachować markę i bezbłędność e-maili — za każdym razem.

Rozpocznij darmowy okres próbny