January 29, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

G&S Business Communications Promotes Christine King to VP of Digital Marketing

NOWY JORK–(PRZEWÓD BIZNESOWY)–G&S Company Communications, wielokrotnie nagradzana agencja zintegrowanej komunikacji marketingowej, która pomaga innowacyjnym firmom zmieniać świat, ogłasza mianowanie Christine King na stanowisko wiceprezesa ds. marketingu cyfrowego.

King dołączyła do G&S na początku tego roku jako wiceprezes ds. marketingu cyfrowego — wnosząc z ponad 16-letnim doświadczeniem w marketingu i reklamie oraz pasję do empatycznego, zorientowanego na usługi przywództwa. Poszerzając swoją wiedzę cyfrową i financial institution wiedzy, King widzi świetlaną przyszłość dla zespołu Digital w G&S.

„Wyobrażam sobie, że nasz wzrost będzie zgodny z oczekiwaniami rynkowymi i wcześnie wykształci trendy” – powiedział King. „Bycie proaktywnym jest zawsze najlepszą pozycją dla naszego zespołu. Nasze cyfrowe filary składają się z niezwykle utalentowanych architektów, którzy naprawdę pasjonują się pracą, którą wykonują. Chcę, aby 10 zespół się rozwijał i wspierał jego sukces”.

Przed dołączeniem do G&S, King była dyrektorem ds. marketingu cyfrowego w TealBook, gdzie przeprowadziła pełną rebranding firmy i pomogła rozwinąć potok marketingowy. Wcześniej współtworzyła firmę CASK Communications i była ich głównym konsultantem marketingowym. W tej roli konsultowała się jako dyrektor marketingu, kierownik projektu i główny strateg dla wielu klientów, pomagając im w doskonaleniu wszystkich aspektów ich strategii marketingowych. Portfolio klientów Kinga obejmuje takie marki jak Nestlé, The Ohio Condition University, Mattress Tub & Further than, Genentech i Pedialyte.

„Jestem bardzo podekscytowany, że Christine dołączy do naszego zespołu i poprowadzi go” – powiedziała Caryn Caratelli, dyrektor i dyrektor zarządzający ds. obsługi klienta i usług cyfrowych w G&S. „Jest troskliwym i opartym na współpracy liderem, który będzie nadal budować i rozwijać nasz silny dział cyfrowy. Christine wnosi unikalne umiejętności, szerokie doświadczenie i strategiczną wizję, która pomoże prowadzić naszym klientom w złożonym, konkurencyjnym i połączonym świecie. z niecierpliwością czekam na sukces, jaki odniesie w tej roli”.

Informacje o komunikacji biznesowej G&S

G&S Company Communications to globalna niezależna firma komunikacji biznesowej z siedzibą w Nowym Jorku, z biurami w Chicago, Raleigh w Północnej Karolinie Bazylea / Zurych, Szwajcaria. Agencja pomaga innowacyjnym firmom zmieniać świat, specjalizując się w komunikacji biznesowej w zakresie zaawansowanej produkcji i energii, agrobiznesu, usług finansowych i profesjonalnych, opieki zdrowotnej i odnowy biologicznej oraz domu i budownictwa. Globalna sieć firmy obejmuje ponad 50 krajów dzięki partnerstwu PROI All over the world. Dowiedz się więcej na www.gscommunications.com.