January 29, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Google aktualizuje pole zapobiegania samobójstwom w wynikach wyszukiwania

Google zaktualizowało pole zapobiegania samobójstwom w swoich wynikach wyszukiwania o nowy numer infolinii i opcję pomocy na czacie. „Chociaż Google od wielu lat umieszcza informacje o zapobieganiu samobójstwom na szczycie odpowiednich wyników wyszukiwania, ta nowa infolinia ułatwi osobom w trudnej sytuacji emocjonalnej i poszukującym pomocy w zakresie zdrowia psychicznego uzyskanie pomocy” Google wyjaśniono.

Oto, jak wygląda teraz w wyszukiwarce na komputerze:

Oto, jak wygląda teraz w wyszukiwarce mobilnej:

Oto jak wyglądała w 2011 roku:

Samobójstwo w Google USA

Google zaktualizowało to pole, aby odzwierciedlić nowy krajowy numer gorącej linii kryzysowej w zakresie zdrowia psychicznego, 988. Usługi są świadczone przez 988 Suicide and Disaster Lifeline, sieć ponad 200 stanowych i lokalnych centrów telefonicznych finansowanych przez Departament Zdrowia Stanów Zjednoczonych i ds. Nadużywania Substancji oraz Administracja Usług Zdrowia Psychicznego (SAMHSA).

Ponieważ zainteresowanie zasobami zdrowia psychicznego osiągnęło w tym roku rekordowy poziom, 988 stanowi kluczową deskę ratunku dla potrzebujących. „Nadzieja ma nowy numer i to 988”, mówi dr John Draper, dyrektor wykonawczy 988 Suicide and Crisis Lifeline. „To historyczny second w podejściu naszego kraju do zdrowia psychicznego. Kiedy ludzie zadzwonią lub wyślą wiadomość pod numer 988, zostaną połączeni z przeszkolonymi doradcami, którzy ich wysłuchają, wesprą i połączą z zasobami. Wraz z przejściem na 988 mamy nadzieję, że by dotrzeć do tak wielu osób w kryzysie emocjonalnym i połączyć ich z opieką”.

Google podzielił się również trendami wyszukiwania na przestrzeni lat:

kliknij, aby zobaczyć pełny rozmiar

Dyskusja na discussion board WebmasterŚwiat.