January 29, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Funding roundup July 2 – July 8: Sidekicker, Upcover, and more

Dynamic Business przedstawia kluczową zbiórkę funduszy dla startupów w tym tygodniu:

Pomocnik

Ile: 20 milionów dolarów

Uczestnicy: SZUKAJ inwestycji

Sidekicker zapewnia lepszy sposób pracy dorywczej i tymczasowej pracowników z firmami z następujących branż: hotelarstwo, imprezy, mobilność, promocje, handel detaliczny, ogrodnictwo, magazynowanie, biały kołnierzyk i opieka nad osobami starszymi.

Okładka

Ile: 4,7 miliona dolarów

Uczestnicy: Wspierany przez fundusze wysokiego ryzyka Antler i BetterLabs oraz szereg business wagi ciężkiej

Upcover demokratyzuje przestarzałą i stagnującą branżę ubezpieczeniową dla małych i średnich agency, umożliwiając każdej firmie, marce lub rynkowi internetowemu zarabianie na swoich odbiorcach i bycie dystrybutorem polis ubezpieczeniowych.

1013 podwaja sieć inwestorów do 550 członków konsorcjum

W drodze do 100 milionów dolarów w zarządzanych funduszach, Ten13 rozszerza swoją sieć inwestorów do 550 członków konsorcjum.

Gumowa Małpa

Ile: 2,5 miliona dolarów

Uczestnicy: Efekt kuli śnieżnej

Rubber Monkey to kompleksowy sklep oferujący specjalistyczne produkty audio, wizualne i fotograficzne, z ponad 94 000 pozycji wymienionych na stronie i oddziałami w Auckland, Wellington i Sydney.

Przełomowy (Wstępne nasiona)

Ile: 500 000 $

Uczestnicy: Runda była prowadzona przez Unify Ventures, z udziałem Palm Seashore Ventures (PBV), wśród obsady nowych inwestorów i doradców, w tym Mike’a van der Heijdena (Portal Ventures), Jason Atkins (Cake Equity, PBV), George Hartley (Bluethumb). , Smartrmail) i Chad Stephens (1 formularz, Fillr).

Bądź na bieżąco z naszymi historiami na LinkedIn, Świergot, Fb oraz Instagram.