January 29, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Ethereum Whales Are Accumulating ETH Amid Crypto Dip, According to Analytics Firm Santiment

Wiodąca firma analityczna blockchain ujawnia, że ​​wieloryby Ethereum (ETH) zdobywają wiodącą platformę inteligentnych kontraktów pośród trwałego spadku wartości ETH.

Według Santiment adresy z saldem od 100 do 100 000 ETH gromadzą się od 7 czerwca, pomimo znacznej dewaluacji Ethereum w ciągu ostatniego miesiąca.

„Adresy rekinów i wielorybów Ethereum (o wartości od 100 do 100 000 ETH) łącznie dodały o 1,1% więcej podaży monety do swoich toreb dzięki temu -39% spadkowi. Dowody historyczne wskazują, że ta grupa poziomów ma alfę dotyczącą przyszłych ruchów cen.

Obraz
Źródło: Pogarda/Twitter

Obecny ETH dostarczać wynosi 119 516 810, według badacza blockchain Etherscan.

Santiment twierdzi również, że ma oko na XRP po tym, jak był świadkiem gwałtownego wzrostu liczby unikalnych użytkowników wchodzących w interakcję z jego siecią.

„XRP trzyma się lepiej niż większość altcoinów w czwartkowy dzień slajdu kryptowalut. Kilka dni temu sieć XRP eksplodowała unikalnymi adresami wchodzącymi w interakcję w sieci, przekraczając 200 000 po raz pierwszy od lutego 2020 r. Warto to obejrzeć”.

Obraz
Źródło: Pogarda/Twitter

Firma analityczna blockchain dodaje, że dwa największe memecoiny pod względem kapitalizacji rynkowej, Dogecoin (DOGE) i Shiba Inu (SHIB), również odnotowały znaczny wzrost aktywności sieciowej w ciągu ostatnich dziesięciu dni.

„Bez względu na to, jaka jest twoja opinia na temat Dogecoin i Shiba Inu, wydaje się, że każdy z nich wykazuje znaczny wzrost aktywności w sieci. Szczególnie w ciągu ostatnich 10 dni DOGE (+32%) i SHIB (+35%) odnotowały wiele powracających interakcji sieciowych”.

Obraz
Źródło: Pogarda/Twitter

Sprawdź cenę akcji

Never Overlook a Conquer – zasubskrybuj, aby otrzymywać powiadomienia e-mail o kryptowalutach dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej

Śledź nas na Świergot, Fb oraz Telegram

Surfuj po codziennej mieszance Hodl

&nbsp

Sprawdź najnowsze nagłówki wiadomości

&nbsp

Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w The Day by day Hodl nie są poradami inwestycyjnymi. Inwestorzy powinni dołożyć należytej staranności przed dokonaniem inwestycji wysokiego ryzyka w Bitcoin, kryptowalutę lub aktywa cyfrowe. Należy pamiętać, że Twoje przelewy i transakcje są na własne ryzyko, a wszelkie straty, które możesz ponieść, są Twoim obowiązkiem. The Every day Hodl nie zaleca kupowania ani sprzedaży żadnych kryptowalut ani aktywów cyfrowych, ani The Day-to-day Hodl nie jest doradcą inwestycyjnym. Należy pamiętać, że The Each day Hodl uczestniczy w marketingu afiliacyjnym.

Polecany obraz: Shutterstock/Animedigitalart