February 6, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Czym jest Metaverse? Oto prosta definicja

Metaverse to wirtualne zanurzenie w sieci następnej generacji. Metaverse będzie iteracyjny, a nie jeden rozmiar lub kształt. A możliwości, które w nim mamy, zostaną odblokowane zarówno przez otwarte standardy, jak i urządzenia, które nosimy / używamy do interakcji w tych światach.

z nowego raportu McKinsey’a, „Tworzenie wartości w Metaverse”.

Brian Solis

Brian Solis | Autor, główny mówca, futurysta
Brian Solis jest światowej sławy analitykiem cyfrowym, antropologiem i futurystą. Jest również rozchwytywanym mówcą głównym i 8-krotnie najlepiej sprzedającym się autorem. W swojej nowej książce Lifescale: Jak żyć bardziej kreatywnym, produktywnym i szczęśliwym życiem, Brian zmaga się z trudnościami życia w świecie pełnym cyfrowych zakłóceń. Jego poprzednie książki, X: Doświadczenie, gdy biznes spotyka się z designem oraz Jaka jest przyszłość biznesu poznaj przyszłość projektowania doświadczeń klientów i użytkowników oraz unowocześnij zaangażowanie klientów w czterech momentach prawdy.

Zaproś go do przemawiaj na następnym wydarzeniu lub przyprowadź go do swojej organizacji, aby zainspirować współpracowników, kadrę kierowniczą i zarządy.

www.briansolis.com

 

Publish Co to jest Metaverse? Oto prosta definicja pojawiła się po raz pierwszy na Brian Solis.