February 9, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Customized Business Support: Regions Bank Announces Commercial Corporate Finance Team

BIRMINGHAM, Ala.–(PRZEWÓD BIZNESOWY)–Financial institution Regionów w środę oficjalnie ogłosił utworzenie i dalszy rozwój zespołu Industrial Company Finance (CCF), który łączy liderów biznesu ze specjalistycznymi zasobami, spostrzeżeniami i wskazówkami dotyczącymi możliwości, w tym przekształceń własnościowych, alternatyw finansowania i zarządzania ryzykiem. Zespołem kieruje Coulter Warlick, który dołączył do Regionów w 2021 roku, aby opracować i uruchomić 10 zespół.

„Zespół Commercial Corporate Finance może dalej ulepszać i rozszerzać możliwości finansowania Regionów, ponieważ obsługujemy klientów Bankowości Komercyjnej o złożonych potrzebach kapitałowych” — powiedział Brian Willman, szef Bankowości Komercyjnej dla Regionów. „Nasza praca zaczyna się od zbudowania głębokiej relacji z klientem, zrozumienia jego możliwości i wyzwań oraz opracowania szytych na miarę rozwiązań. Zespół ten pracuje ramię w ramię z bankami komercyjnymi w całej naszej działalności, aby zapewnić specjalistyczne doświadczenie i spostrzeżenia. To kolejny sposób, w jaki tworzymy większą wartość dla obecnych klientów – i dla potencjalnych klientów, którzy mogą skorzystać z bardziej spersonalizowanego podejścia do bankowości”.

Dodatkowe obszary zainteresowania zespołu CCF obejmują kapitał wzrostu, potrzeby wykupów menedżerskich, konsorcja kredytowe, możliwości fuzji i przejęć, dywidendy, dokapitalizowanie i inne. Zespół Warlicka zapewnia wytyczne, strukturę i wsparcie od koncepcji do realizacji.

„W obliczu obecnej zmienności w gospodarce, firmy szczególnie cenią sobie relacje bankowe, które pomagają im radzić sobie z dzisiejszymi problemami przy jednoczesnym utrzymaniu ich długoterminowych celów w zasięgu ręki” – powiedział Warlick. „W Areas nasz oparty na relacjach design obsługi jest zgodny z potrzebami i preferencjami dzisiejszych właścicieli company i menedżerów. Współpracując z naszymi bankami komercyjnymi, zespół Professional Corporate Finance może być zaufanym źródłem dodatkowych wskazówek pomagających liderom biznesowym w dostarczaniu niestandardowych rozwiązań w celu osiągnięcia ich celów finansowych”.

Warlick dołączył do Areas z South Condition Bank, gdzie pełnił funkcję dyrektora Center Current market Banking i rozwinął zespół bankierów obsługujących średniej wielkości firmy na całym południowym wschodzie. Wcześniej pracował w SunTrust Robinson Humphrey. Warlick rozpoczął karierę bankową w BB&T w 2005 roku.

Warlick uzyskał tytuł Bachelor of Arts in Economics na Uniwersytecie Północnej Karoliny w Chapel Hill. Obecnie przewodniczy radzie dyrektorów Furman University’s Bridges to a Brighter Potential Program Scholarship Fund. Ponadto Warlick zasiada w zespole kierowniczym Stowarzyszenia Alzheimera w Charlotte, a niedawno ukończył pracę w radzie dyrektorów Classroom Central, organizacji non-gain, której celem jest służenie nauczycielom i uczniom w Charlotte.

O Regionach Korporacja Finansowa

Locations Economic Corporation (NYSE:RF), z aktywami o wartości 164 miliardów dolarów, jest członkiem indeksu S&P 500 i jest jednym z największych w kraju dostawców kompleksowych usług bankowości konsumenckiej i komercyjnej, zarządzania majątkiem oraz produktów i usług hipotecznych. Regions obsługuje klientów na całym Południu, Środkowym Zachodzie iw Teksasie, a poprzez swoją spółkę zależną, Locations Bank, prowadzi około 1300 biur bankowych i ponad 2000 bankomatów. Locations Financial institution jest równym pożyczkodawcą mieszkaniowym i członkiem FDIC. Dodatkowe informacje o Regionach i pełnej gamie produktów i usług można znaleźć na www.regiony.com.