January 28, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Co musisz wiedzieć, aby wznieść się ponad niepewność ekonomiczną i kupujących

Firma MarTech przeprowadziła niedawno ankietę wśród prawie 300 marketerów z marek z całych Stanów Zjednoczonych, aby odkryć ich najważniejsze wyzwania i strategie ich przezwyciężania. Ankieta wykazała, że ​​wewnętrzne dostosowanie inicjatyw związanych z wejściem na rynek w różnych działach jest najważniejszą przeszkodą, na jaką napotykają marketerzy.

Dołącz do naszego panelu, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak marketerzy pokonują swoje największe wyzwania oraz o technologii, którą przyjęli, aby osiągać wyniki. Uczestnicy otrzymają kopię raportu.

Zarejestruj się już dziś na „Co marketerzy muszą wiedzieć, aby wznieść się ponad niepewność ekonomiczną i kupujących” prezentowane przez Highspot.


Nowość w wyszukiwarkach internetowych

O autorze

Cynthia Ramsaran jest dyrektorem ds. treści niestandardowych w firmie Third Doorway Media, wydawcy Research Motor Land i MarTech. Wielokanałowy gawędziarz z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w redagowaniu/treści marketingu, Cynthia specjalizuje się w marketingu, technologii, finansach, produkcji i grach. Była autorką/producentem dla CNBC.com i wyprodukowała przywództwo myślowe dla KPMG. Cynthia pochodzi z Queens w stanie Nowy Jork i uzyskała tytuł licencjata i MBA na Uniwersytecie St. John’s.