February 9, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Charly Jordan Reveals How Struggle Shaped Her Success As An Entrepreneur

Opinie wyrażone przez Przedsiębiorca współtwórcy są sami.

Nie każdy jest stworzony do przedsiębiorczości. Zdobywanie pieniędzy na własną rękę wymaga silnego nastawienia i bezwzględnego nastawienia, aby nigdy się nie poddawać. Jednak samodzielny sposób myślenia może być satysfakcjonujący, zwłaszcza jeśli odważysz się go przejrzeć.Weronika Sams

Jedną z osób, która uosabiała ten sposób myślenia o przedsiębiorczości, jest model, właściciel firmy, twórca treści i muzyk Charly Jordan. Jordan szybko stała się jedną z najbardziej znanych twarzy w mediach społecznościowych, gromadząc zwolenników na wielu platformach, z prawie 5 milionami obserwujących ją. Instagram i ponad osiem milionów obserwujących na niej TIK Tok strona.

Ale jej rola w branży rozrywkowej wykracza poza bycie wpływową osobą w mediach społecznościowych. Twórca przekształcił swój sukces w mediach społecznościowych w kwitnącą karierę jako przedsiębiorca i muzyk.

Oprócz pracy przy tworzeniu treści w mediach społecznościowych dla takich marek jak Revolve, Savage x Fenty, BooHoo, Alo Yoga i innych, jest również założycielką dwóch własnych marek internetowych. Dym Róż to odpowiedź Jordana na pchanie branży palenia w bardziej naturalnym kierunku. Piękno w bólu to marka modowa i jubilerska, której podstawową misją jest odstygmatyzowanie rozmów na temat zdrowia psychicznego poprzez jej ubrania i akcesoria. Ma nadzieję, że w przyszłości poprowadzi markę o krok dalej jako organizację charytatywną.

Dzięki długiej historii występów, wschodzący talent stał się jedną z niewielu kobiet-dj-ek z rezydentem Las Vegas w Zouk Group. Jako wokalista Jordan zgromadził miliony słuchaczy na całym świecie, ostatnio wypuszczając kolejne single zatytułowane Innerbloom oraz Namocz ją.

Jordan zastanawia się, w jaki sposób jej burzliwe wychowanie ukształtowało jej sukces jako przedsiębiorcy i dlaczego wytrwałość i struktura są jej dwiema najważniejszymi zaletami.

Powiązane: Jak Steve Stanulis zbudował trwałą markę osobistą w Internecie?

Znaczenie wytrwałości

Urodzona w Las Vegas Charly Jordan dorastała w zamkniętym gospodarstwie domowym, w którym nie wolno było pokazywać ramion lub kolan, a nawet napojów gazowanych. „Robiłem te wszystkie rzeczy, ponieważ powinienem i ponieważ moja rodzina była religijna” – wyjaśnia Jordan. Mniej więcej w wieku 17 lat Jordan wiedziała, że ​​ścieżka, którą prowadzili ją rodzice, nie prowadziła w pożądanym przez nią kierunku. „Widziałam wystarczająco dużo, aby zdać sobie sprawę, że nie tego chciałam” – powiedziała.

W ostatniej klasie liceum Jordan wyróżniała się w swojej sportowej karierze w lekkoatletyce, zajmując czwarte miejsce w kraju pod względem przeszkód. Jordan stanęła przed trudną decyzją, by iść naprzód z życiem, które pozostawiało ją niespełnioną – albo zostawić to wszystko za sobą. Z jednej strony miała ustawione liczne stypendia, które zadbałyby o jej edukację, ale z drugiej była wypalona i zmęczona przymusem życia w określony sposób. Naciski związane z jej decyzją zaczęły ustępować. „Zacząłem mieć ataki paniki” – wspomina Jordan. Ataki paniki przerodziły się w samookaleczenie, ostatecznie pchając młodą kobietę poza jej punkt krytyczny.

Wykonując skok wiary, Jordan zrezygnowała ze stypendium, pozostawiając wszelkie zabezpieczenia na przyszłość. Walcząc z ciężkim życiem w domu, Jordan została wyrzucona z domu i pozostawiona bezdomna na ostatnie trzy miesiące ostatniego roku. „Wzięłam telefon i samochód i wyszłam” – powiedziała. W tym czasie młoda twórczyni mieszkała godzinę drogi od swojej szkoły, frekwencja stała się problemem i w rezultacie ledwo ukończyła szkołę. „Po ukończeniu studiów szedłem sam – to szaleństwo, że całe życie spędziłem chodząc do szkoły, a w jednej chwili świętowania nie pojawiła się żadna osoba z mojej rodziny. Moje życie się rozpadało”.

Nie mając nic poza telefonem i samochodem, Jordan zaczęła wykorzystywać nowo odkrytą wolność do łączenia się z innymi ludźmi z branży mediów społecznościowych. Zaczęła dm-ing fotografów i modelek, jeżdżąc w podróże, aby współpracować z innymi. Jordania podróżowała do sąsiednich stanów, zatrzymując się w parkach narodowych i innych malowniczych obszarach, aby uchwycić ich piękno. Ledwo co się dało, Jordan zaczęła dokumentować swoje podróże, tworzyć filmy i kompilować po drodze materiały filmowe. Z nieco ponad 100 000 obserwujących na jej stronie na Instagramie w tym czasie wszystko zaczęło wyglądać lepiej. „Robiłem to tylko dla zabawy, potem jako praca, a rok później miałem ponad milion obserwujących, co jest dość szalonym wzrostem” – wyjaśnia Jordan. Jej liczba obserwujących nadal rosła wykładniczo o prawie milion nowych obserwujących rocznie, kiedy żyła z samochodu i skakania po kanapie.

Źródło obrazu: Veronica Sams; Makijaż: Ashley Simmons; Stylizacja: Jordan Marks

Podczas szybkiego rozwoju w mediach społecznościowych wejście w modeling było początkowo wyzwaniem dla guru mediów społecznościowych. Ciało Jordana zostało skrytykowane jako „zbyt muskularne”, by mogła pracować jako modelka. „Kiedy osiągnąłem 150 000 (obserwujących), to wtedy marka faktycznie poleciała mi gdzieś po raz pierwszy. Robiłem całą fotografię przyrodniczą i modelowanie. Jestem naprawdę wdzięczny, że faktycznie się w to wciągnąłem, ponieważ nie dostawałem pracy do regularnego modelowania Nikt nie chciał podpisać ze mną kontraktu, ponieważ byłem zbyt muskularny” – wyjaśnia Jordan. Jako model Jordan rozpoczął współpracę z takimi markami jak TenTree i Pura Vida, często zatrzymując się w krajach trzeciego świata w celu pracy charytatywnej.

Jordan żył podwójnym życiem, spędzając czas w najpiękniejszych miejscach na świecie, a potem wracając do domu do niczego. „Ludzie na Instagramie widzieli to piękne życie, które chciałam mieć, ale to nie była moja rzeczywistość. Ale sześć miesięcy później stało się to moim życiem” – powiedziała.

Powiązane: Wznieś się ponad hałas: 5 wskazówek, jak wyróżnić się jako niezależny artysta

Znaczenie struktury

Wiele sukcesów Jordan zależy od jej ścisłego, tygodniowego harmonogramu i środowiska pracy. Influencer mówi, że przydzielanie różnych zadań i projektów na każdy dzień tygodnia i posiadanie własnej przestrzeni do skupienia się jest kluczem do jej sukcesu.

„Staram się nie komplikować rzeczy nadmiernie. Mam milion rzeczy, które się dzieje” – powiedziała. „Każdy dzień jest poświęcony czemuś innemu: poniedziałek to dbanie o siebie, wtorek to YouTube, środa muzyka, czwartek rozmowy telefoniczne, a piątek to dzień, w którym nadrabiam zaległości” – kontynuuje. „Intensywny harmonogram to jedyny sposób na zarządzanie tym wszystkim”.

Żonglując tyloma obowiązkami naraz, Jordan rozumie, jak ważny jest rygorystyczny, zdyscyplinowany harmonogram dla prawidłowego zarządzania czasem i utrzymania produktywności.

Końcowe przemyślenia

Rozpoczęła swoją karierę w mediach społecznościowych, mając tylko telefon i samochód, pokonując przeszkody na swojej drodze, aby iść dalej i budować dla siebie więcej niż udane życie. Jej historia jest inspirująca i pokazuje, jak wytrwałość, przede wszystkim, pozwala zbierać nagrody.

Poza chęcią kontynuowania pracy, gdy sprawy stają się trudne, struktura odgrywa ważną rolę w sukcesie Jordana jako samozatrudnionego właściciela firmy. Utrzymanie zdrowego i zrównoważonego stylu życia oraz struktury na co dzień ma kluczowe znaczenie.