February 9, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

CatapultX ma na celu wykorzystanie technologii on-stream w celu wyeliminowania zakłóceń reklamowych

KatapultaX to firma zajmująca się technologiami angażowania odbiorców, znana ze swojej platformy do monetyzacji wideo On-Stream™ i kontekstowej sztucznej inteligencji. Platforma On-Stream została zaprojektowana tak, aby wykorzystać sztuczną inteligencję do zasilania nieprzerwanych reklam wideo zintegrowanych bezpośrednio z treścią wideo w celu uzyskania maksymalnych wyników dla reklamodawców i wydawców.

Szczegóły dotyczące opakowania

Opatentowana technologia CatapultX On-Stream wykorzystuje sztuczną inteligencję zaprojektowaną w celu wyeliminowania zakłóceń, których konsumenci nie lubią. On-Stream stara się wykorzystywać kierowanie kontekstowe w celu uzupełnienia najbardziej interesujących momentów filmu, co pozwala na zintegrowaną obsługę reklam. Jest przeznaczony do wyświetlania w Internecie, zaawansowanej telewizji i wideo na żywo za pomocą reklam bez nakładu pracy i kosztów produkcji.

Dla kogo to jest?

Usługa On-Stream jest przeznaczona dla wydawców i reklamodawców, którzy chcą zmaksymalizować swoją skuteczność dzięki tej nowej formie reklamy wideo.

Co to rozwiązuje

On-Stream to reklama na pierwszy rzut oka, która może być mniej uciążliwa dla widzów, którzy nie muszą teraz czekać na przerwanie pokazu lub filmu, zwłaszcza że 85% konsumentów opuści movie po obejrzeniu rolka. Może zapewnić większe zaangażowanie, gdy reklama ma sens i nie przerywa, co zapewnia lepsze wrażenia reklamowe.

Co sprawia, że ​​jest wyjątkowy

Reklamy CatapultX On-Stream mają na celu uzupełnienie treści wydawcy. Harmonia reklam i treści może zapewnić wyjątkowe wrażenia podczas oglądania i potencjalnie wydłużyć czas oglądania.

Kontakt

KatapultaX