November 27, 2022

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Cadmium Partners with Bear Analytics

Dostawca informacji jako usługi zapewnia głębsze zrozumienie dla użytkowników platformy szkoleniowej i eventowej Cadmium

LEŚNE WZGÓRZ, Md., 19 lipca 2022 r /PRNewswire/ — Firma Cadmium ogłosiła dzisiaj, że nawiązała współpracę z Bear Analytics w celu wzmocnienia oferty produktów i usług cyfrowych obu organizacji z branży technologii edukacyjnych i eventowych.

Logo kadmu (PRNewsfoto/Kadm)

Logo kadmu (PRNewsfoto/Kadm)

Partnerstwo, które ułatwia połączenie między użytkownikami technologii Cadmium i platformą Bear IQ Bear Analytics, umożliwia organizacjom podejmowanie decyzji w oparciu o dane, oceniając skuteczność ich programów nauczania online i wydarzeń.

Cadmium to dostawca oprogramowania do obsługi wydarzeń i szkoleń oferujący rozwiązania w zakresie kształcenia ustawicznego, rozwoju zawodowego i zarządzania treścią. Bear Analytics to wiodąca firma zajmująca się analizą danych, która za pośrednictwem swojego flagowego produktu Bear IQ dostarcza spostrzeżenia planistom spotkań i specjalistom w zakresie kształcenia ustawicznego.

„Cieszymy się, że możemy współpracować z Cadmium i ujawniać spostrzeżenia z ich nagradzanego oprogramowania. Podzielamy wspólną tezę, że zaawansowane analizy zapewniają lepsze wyniki wydarzeń i umożliwiają organizatorom odpowiadanie na ich najbardziej palące pytania”, mówi Joe Colangelo, współzałożyciel i dyrektor generalny Bear Analytics. „Bear IQ został zaprojektowany w celu łatwego zaprezentowania centrów wartości wydarzeń, poprzez eksponaty, treści i publiczność”.

Platforma Bear Analytics oferuje liczne korzyści klientom Cadmium w branży wydarzeń na żywo i nauki on the net. Bear IQ syntetyzuje ponad 100 wskaźników, aby zapewnić jasny wgląd w odbiorców, wystawców, wydajność treści i nie tylko. W 10 sposób partnerstwo pomaga planistom spotkań i specjalistom zajmującym się kształceniem ustawicznym w ocenie skuteczności ich wydarzeń i inicjatyw edukacyjnych w celu maksymalizacji wydajności i przychodów.

„Cieszymy się, że możemy współpracować z Bear Analytics”, mówi Paweł Zickert, Wiceprezes ds. Spółek Kadmowych. „Bear IQ pomoże naszym klientom w pełni wykorzystać technologię kadmu i osiągnąć nowy poziom wglądu w wpływ ich treści na żywo i na żądanie”.

Razem Cadmium i Bear Analytics pomogą swoim klientom wywierać większy wpływ na ich wydarzenia, edukację online i – ostatecznie – na odbiorców.

O Bear Analytics

Bear Analytics umożliwia branżę eventową bardziej opartą na danych. Nasz założycielski zespół specjalistów ds. wydarzeń opracowuje narzędzia dla wiodących wydarzeń na świecie, aby rozwiązać problemy związane z ilościowym określeniem zaangażowania uczestników, składem publiczności i rosnącymi przychodami. Bear IQ to wiodąca w branży platforma analizy wydarzeń dla wydarzeń na żywo, hybrydowych i wirtualnych. Należą do nich klienci, tacy jak Krajowe Stowarzyszenie Budowniczych Domów, Krajowe Stowarzyszenia Cukierników oraz RE+ Functions. Dowiedz się więcej na www.bearanalytics.com.

Kontakt:

Eric Misic | Analiza niedźwiedzi

[email protected]

O kadmie

Kadm upraszcza produkcję wydarzeń na żywo, hybrydowych i wirtualnych oraz maksymalizuje wartość uczenia się on the net dzięki jednej, elastycznej platformie zaprojektowanej w celu uchwycenia chemii ludzi, pomysłów i wiedzy. Produkty oprogramowania firmy cieszą się zaufaniem ponad 1000 organizacji opartych na treści na całym świecie w zakresie generowania przychodów, zwiększania utrzymania klientów i obniżania kosztów operacyjnych związanych z ich wydarzeniami i inicjatywami edukacyjnymi. Po więcej informacji odwiedź https://gocadmium.com.

Kontakt:

Jessie Reyes | Kadm

[email protected]

Cision

Cision

Wyświetl oryginalną zawartość, aby pobrać multimedia:https://www.prnewswire.com/news-releases/cadmium-associates-with-bear-analytics-301589441.html

ŹRÓDŁO Kadm