January 28, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Budowanie przyszłości robotyki – TechCrunch

Witam i zapraszam do wydania specjalnego Kapitał!

Dziś, Alex usiadł Grzejnik Brianadługoletni mieszkaniec TechCrunch, nasz edytor sprzętu, Nadzwyczajny podcasti genialny rozdz. Zorganizował też naprawdę fajną imprezę poświęconą robotyce, którą organizujemy w przyszłym tygodniu. Wydarzenie odbywa się online i jest bezpłatne, co oznacza, że ​​każdy może przyjść i się zawiesić (to znaczy Ty!)

Konfabryka była również dobrą wymówką, by zagarnąć czas z Heater i pogadać trochę o robotyce, o tym, jak stos samojezdnego sprzętu ma wpływ nie tylko na samochody, i dlaczego będziemy potrzebować AGI do robotyki, aby , wiesz, stań się tym, co znamy od Jetsonów.

Krótko mówiąc, robotyka szybko się poprawia, ale przez jakiś czas możemy nadal widzieć więcej zastosowań przemysłowych niż osobistych. Nadal jednak na rynku jest dużo aktywności, w tym polityka pracy, aplikacje e-commerce i wiele innych tematów.

Cieszyć się! Fairness wraca w poniedziałek rano, a jeśli chcesz przyjechać na Sesje Najlepszych Współtwórców: Robotyka 2022, możesz zarejestrować się tutaj za darmo. Do zobaczenia tam!

Kapitał spada w każdy poniedziałek o 7 rano PDT oraz w środę i piątek o 6 rano PDT, więc zapisz się do nas na Podcasty Apple, Pochmurny, Spotify i wszystkie odlewy.