January 28, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Bitcoin (BTC) Flying off Exchanges Amid Price Stagnancy, According to Crypto Analytics Firm IntoTheBlock

Pomimo trwających zastojów cenowych, inwestorzy nadal gromadzą Bitcoin w szybkim tempie do wysokości setek milionów dolarów BTC, według firmy zajmującej się analizą kryptowalut IntoTheBlock.

W nowej analizie, Lucas Outumuro, szef badań w IntoTheBlock, zauważa, że ​​scentralizowane giełdy odnotowały w zeszłym tygodniu wypływy netto BTC o wartości 730 milionów dolarów, a tydzień wcześniej odpływy o wartości miliarda dolarów.

Według firmy analitycznej wypływy netto to całkowita ilość bitcoinów opuszczających giełdy kryptograficzne pomniejszona o liczbę wpływów netto lub BTC trafiających na scentralizowane giełdy w ciągu ostatnich siedmiu dni.

Wypływy wymiany netto wskazują na akumulację, a ostatnie dane sugerują „silny popyt” na Bitcoin, gdy jest on wyceniany poniżej poziomu 30 000 USD, według badacza.

BTC w chwili pisania tego tekstu jest notowane na 29,109 USD. Najwyżej oceniane aktywa kryptograficzne według kapitalizacji rynkowej spadły o ponad 2,7% w ciągu ostatnich 24 godzin i ponad 2% w zeszłym tygodniu.

Z kolei Ethereum (ETH) doświadczyło łagodnych wypływów o wartości 84 milionów dolarów w zeszłym tygodniu, po tym, jak tydzień wcześniej doznał wpływów o wartości ponad 200 milionów dolarów.

Według Outumuro przejście kryptowalut na giełdy może sygnalizować presję na sprzedaż. Badanie z 2021 r. opublikowane przez firmę Santiment zajmującą się analizą kryptowalut wskazuje, że duże wzrosty wpływów z wymiany prowadzą do średniego spadku cen aktywów kryptograficznych o 5%.

W momencie pisania ETH jest notowany na 1,665 USD. Drugie miejsce w rankingu aktywów kryptograficznych według kapitalizacji rynkowej spadło o ponad 6% w ciągu ostatnich 24 godzin i ponad 6% w ciągu ostatnich siedmiu dni.

Przeczytaj pełną analizę Outumuro tutaj.

Sprawdź cenę akcji

Don’t Pass up a Defeat – zasubskrybuj, aby otrzymywać powiadomienia e-mail o kryptowalutach dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej

Śledź nas na Świergot, Fb oraz Telegram

Surfuj po codziennej mieszance Hodl

&nbsp

Sprawdź najnowsze nagłówki wiadomości

&nbsp

Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w The Daily Hodl nie są poradami inwestycyjnymi. Inwestorzy powinni dołożyć należytej staranności przed dokonaniem inwestycji wysokiego ryzyka w Bitcoin, kryptowalutę lub aktywa cyfrowe. Pamiętaj, że Twoje przelewy i transakcje są na własne ryzyko, a wszelkie straty, które możesz ponieść, są Twoim obowiązkiem. The Every day Hodl nie zaleca kupowania ani sprzedaży żadnych kryptowalut ani aktywów cyfrowych, ani The Day-to-day Hodl nie jest doradcą inwestycyjnym. Należy pamiętać, że The Day by day Hodl uczestniczy w marketingu afiliacyjnym.

Polecany obraz: Shutterstock/Elena Paletskaya/Sensvector