January 29, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Bearish Divergence Appears on SHIB Chart; Good Time To Sell? By CoinQuora


Niedźwiedzia dywergencja pojawia się na wykresie SHIB Dobry czas na sprzedaż?
    • wzrosła o 31%, razem z innymi altcoinami na rynku.
    • Cena SHIB znajduje się teraz na poziomie oporu ,00000104 USD.
    • Analiza techniczna sugeruje, że cena SHIB może skorygować się jako niedźwiedzia forma dywergencji na wykresie.

Wraz z kilkoma innymi altcoinami, Shiba Inu (SHIB) po raz pierwszy od dłuższego czasu odnotował przyzwoity wzrost, ponieważ jego cena nieznacznie wzrosła. Wydaje się jednak, że rajd zakończył się wokół poziomu oporu, co ostatecznie może doprowadzić do zniesienia dla SHIB.

21 czerwca cena SHIB wzrosła o 31%. Inne altcoiny, takie jak Synthetix (SNX), Storj (STORJ) i (DOGE), by wymienić tylko kilka, również rosły w tym okresie.

Co więcej, wskaźnik siły względnej (RSI) SHIB generował wyższe dołki, podczas gdy cena generowała niższe dołki między 12 maja a 13 czerwca — tworząc zwyżkową dywergencję. To właśnie spowodowało wzrost ceny SHIB w ten sposób. Jednak ten byczy ruch jest teraz zagrożony z dwóch kierunków.

Po pierwsze, cena SHIB stara się wzrosnąć powyżej progu ,0000104 USD. Odrzucenie na tym poziomie może spowodować 17% spadek do około ,0000095 USD. Tymczasem SHIB również wygenerował niższe maksima między 30 maja a 21 czerwca, a RSI stworzył wyższe maksima.

Ta konfiguracja z ceną RSI i SHIB jest niedźwiedzią dywergencją, co dodatkowo wzmacnia argument, że może wystąpić 17% ruch w dół i ogólnie zniesienie. Dlatego inwestorzy muszą zwracać baczną uwagę na to, co robi dzisiaj cena SHIB.

Wykres 4-godzinny dla SHIB/USDT (Źródło: TradingView)

Chociaż sytuacja SHIB wygląda obecnie na byczą, inwestorzy muszą zwracać szczególną uwagę na wskaźnik RSI na wykresie 4-godzinnym. Na wskaźniku pojawiła się niedźwiedzia dywergencja, co sugeruje, że może nastąpić korekta. Jeśli cena SHIB zamknie dzisiejszą dzienną świecę powyżej poziomu ,00000104 USD, cena SHIB może dalej rosnąć o 33%, aby osiągnąć cel ,0000139 USD.

Zastrzeżenie: Poglądy i opinie wyrażone w tym artykule są wyłącznie poglądami autora i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy CQ. Żadna informacja zawarta w tym artykule nie powinna być interpretowana jako porada inwestycyjna. CQ zachęca wszystkich użytkowników do przeprowadzenia własnych badań przed zainwestowaniem w kryptowaluty.

Czytaj dalej na CoinQuora