February 9, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Aplikacja tygodnia dla Win

Za pomocą Wygraj salardykonsultant ds. marketingu w Heinz Advertising

W tym tygodniu aplikacja tygodnia to aplikacja do edycji obrazu, Bazaart. Używam Bazaart od kilku lat do szybkiej edycji zdjęć, tworzenia makiet lub robienia zdjęć, aby wyśmiewać moich znajomych. Jest to prosta, ale potężna aplikacja, z której może korzystać każdy, ale ci, którzy próbują zbudować swoją obecność w mediach społecznościowych, powinni dodać ją do swojego arsenału.

Bazaart ma darmową i płatną wersję jak większość darmowych wersji, istnieją pewne ograniczenia. Jednak płatna aplikacja jest w rozsądnej cenie i moim zdaniem była tego warta. Wersja płatna zapewnia dostęp do ich automatycznego narzędzia do wycinania, które jest szokująco potężne w przypadku aplikacji mobilnej.

Moje ulubione funkcje

  • Magicznie usuń tło z dowolnego zdjęcia za pomocą magicznej gumki tła.
  • Usuń niechciane przedmioty i osoby z dowolnego zdjęcia za pomocą narzędzia do usuwania z chirurgiczną precyzją.
  • Połącz zdjęcia i filmy, aby uzyskać oszałamiające efekty
  • Precyzyjnie pozycjonuj elementy za pomocą narzędzia podsuwania

Bazaart ma również wiele zabawnych szablonów dostosowanych do różnych platform mediów społecznościowych i stylów postów. W końcu, jeśli jesteś menedżerem mediów społecznościowych lub po prostu kimś, kto szuka podręcznej edycji zdjęć, ale potrzebujesz więcej niż standardowe domyślne narzędzia do edycji, Bazaart jest doskonałą opcją.

cennik

Bazaart kosztuje 11,99 USD miesięcznie lub 71,99 USD rocznie i jest dostępny na iOS lub Android.