January 28, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

Affinity ogłasza nowych dyrektorów z Robinhood i Showpad

Podobieństwoplatforma wywiadu ds. relacji dla dealerów, wyznaczyła dwóch kluczowych dyrektorów z Robinhood oraz Showpad – Dustin Deno jako Main Income Officer (CRO) i Prosperous Bessel jako Vice President of Design.

Deno wnosi ponad 15-letnie doświadczenie w SaaS, w tym budowanie i skalowanie zespołów sprzedażowych w Salesforce i Showpad. Deno będzie kierował organizacją szybkiej sprzedaży Affinity i nadal będzie realizować strategię w sektorach undertaking cash, bankowości inwestycyjnej i non-public fairness, jednocześnie badając nowe możliwości rynkowe.

W nowej roli Bessela będzie kierował przyszłym projektowaniem produktów firmy od początku do końca, dążąc do spójnego, angażującego doświadczenia w obrębie marki i produktu Affinity. W swoim pierwszym roku w Robinhood poprowadził zespół do wielokrotnie nagradzanej rebrandingu korporacyjnego.

„W ciągu ostatnich kilku lat zaobserwowaliśmy wykładniczy wzrost w branżach opartych na relacjach” – powiedział w oświadczeniu Ray Zhou, współdyrektor generalny i współzałożyciel Affinity. „Kiedy wchodzimy w kolejny etap rozwoju, z radością witamy Dustina i Richa w naszym zespole wykonawczym. Ich silne osiągnięcia w zakresie zwiększania przychodów i projektowania światowej klasy produktów w wiodących firmach technologicznych będą miały kluczowe znaczenie w miarę zwiększania skali, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu rynku.