January 29, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

$ADA: Cardano ‘Sharks’ Are Hungry Again, Says Blockchain Analytics Firm

Firma zajmująca się analizą behawioralną Sentyment mówi, że zgodnie z danymi w sieci Cardano ($ADA) adresy „rekinów” przeszły w tryb akumulacji.

W tweecie wysłanym w ostatnią sobotę (9 lipca) Santiment odnotowany tak jak #KardanoWyniki cenowe w 2022 r. były szczególnie słabe, adresy mieszczące 10 tys. – 100 tys. $ADA teraz się kumulują”. W rzeczywistości „dodali 79,1 mln $ADA do ich zbiorowych toreb w ciągu 30 dni.” Jeśli chodzi o wieloryby o długości 100 000 – 10 metrów, „przestali je zatapiać”.

W , Sebastien Guillemotktóry jest CTO firmy blockchain dcSparkwyjaśnił, że — post Ulepszenie Vasila –niektóre nowe funkcje w protokole Cardano umożliwią przeniesienie „wielu tokenów ERC20” do Cardano ($ADA).

Jeśli chodzi o Bitcoin, firma wskazany że” #Bitcoin adresy mieszczące się w przedziale od 10 do 100 $BTC układało się w stos #Satoshi na tym spadku i łącznie podniosły swoje zasoby do 4,29 mln $BTC”. Co więcej, Santiment twierdzi, że „w ciągu ostatnich 5 tygodni, gdy ceny spadły o -27%, dodali do swoich portfeli o 52 tys. więcej monet”.
Wracając do wiadomości z Cardano, 4 lipca Sebastien Guillemotktóry jest CTO firmy blockchain dcSparkwyjaśnił, że — post Ulepszenie Vasila – niektóre nowe funkcje w protokole Cardano umożliwią przeniesienie „wielu tokenów ERC20” do Cardano ($ADA).

Dyrektor ds. technicznych dcSpark, który jest byłym wiceprezesem ds. inżynierii i kierownikiem ds. produktu Cardano w EMURGOna Twitterze, aby zwrócić uwagę na jeden z ogromnych prezentów, które przyniesie nadchodzący hard fork Vasil (oczekiwany pod koniec tego miesiąca), a mianowicie, że umożliwi przeniesienie „nowej klasy tokenów” z Ethereum do Cardano:

Guillemot powiedział dalej:

  • Jednym z wyzwań jest to, że chociaż będą a person teraz obsługiwane na poziomie protokołu, zbudowanie narzędzi wokół nich zajmie trochę czasu. Warto zauważyć, że będzie to wymagało dużej zmiany w sposobie obsługi tokenów przez portfele
  • Wbudowane dane i dane referencyjne razem pozwalają na to… tokeny należące do kontraktów to coś, co nie było właściwie możliwe do czasu Vasil, gdzie masz kilka opcji, aby to zrobić
  • Aktywa natywne będą znacznie tańsze w użyciu i prawdopodobnie zawsze będą lepszym ux

Kredyt obrazu

Przedstawiony obraz za pomocą “PIRO4D” przez Pixabay.com