January 29, 2023

Biznes

Światowy rozwój biznesu

A Successful Return for embedded world

wbudowany świat miał udany powrót w tym miesiącu, po wcześniejszym przełożeniu z powodu COVID-19.

Jako wydarzenie, które od dawna uważane jest za miejsce, do którego można się udać, aby uzyskać wgląd w technologie systemów wbudowanych, wspaniale było zobaczyć targi z powrotem w pełnej mocy, z ponad 720 wystawcami z 39 krajów prezentujących swoje najnowsze osiągnięcia .

Biorąc pod uwagę ponad 18 000 międzynarodowych ekspertów ds. systemów wbudowanych z 76 krajów, którzy wzięli udział w trzydniowym wydarzeniu, wyraźnie widać, że branża przyjęła powrót do sieci kontaktów twarzą w twarz.

Benedikt Weyerer, dyrektor wystawy w firmie embedded world, NürnbergMesse skomentował: „Jestem przytłoczony dynamizmem, energią i duchem innowacyjności branży systemów wbudowanych, który był wyraźnie widoczny podczas trzech dni targów. Bezpieczeństwo systemów elektronicznych, rozproszona inteligencja, Internet rzeczy i rozwiązania dla przyszłych tematów, takich jak e-mobilność i efektywność energetyczna – jest tak wiele trendów, a wystawcy zajmują się palącymi problemami i już prezentują produkty, które można wprowadzić na rynek.”

Konferencja Embedded World and Electronic Displays również przyciągnęła tłum około 1000 uczestników i prelegentów z 42 krajów; co dało możliwość interakcji z najwyższej klasy ekspertami i kolegami podczas 196 prezentacji, 10 zajęć, 3 przemówień i sześciu paneli eksperckich w celu wymiany informacji technicznych i wiedzy. Cyfrowe treści osadzone na świecie również zostały dobrze przyjęte, a ponad 3900 odwiedzających uzyskało dostęp do platformy.

Chociaż liczba odwiedzających spadła o około 1/3 w porównaniu z poziomem sprzed COVID (w 2019 r. wzięło udział około 30 895 odwiedzających), z pewnością tak nie było. W rzeczywistości stoiska wydawały się bardzo zatłoczone, a liczba odwiedzających była stała, a kilka firm komentuje, jak bardzo to dla nich odniosło sukces.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wydajności Embedded World 2022, kliknij tutaj.